TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Maar veel wijzer worden we nu ook weer niet van het interview met Eva Jinek want volgens haar is ze altijd in gesprek met anderen. „Wat wel waar is, is dat ik met meerdere partijen praat, ook met RTL. Dat heb ik altijd al gedaan, mijn hele loopbaan”, zo zegt ze in het gesprek. „Er zijn maar een paar plekken waar je het werk van talkshowhost kan doen en als een andere partij mij vraagt om koffie te drinken, dan doe ik dat.”
In hetzelfde interview zegt Eva dat ze het niet ziet zitten om op het tijdstip van De wereld draait door te gaan zitten, mocht Matthijs van Nieuwkerk vertrekken. Een grote wens van Eva komt wel uit in het nieuwe seizoen. Haar talkshow Jinek gaat van 23.00 uur naar 22.30 uur. De presentatrice vond 23.00 uur een beetje te laat worden nu ze moeder is.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Samenvatting Nederland – Tunesië WK voetbal (video)
22:46Backstage: bijzondere opnames van Flikken Maastricht in televisiestudio (video)
16:21NET5 lanceert een nieuw realityprogramma: Wil je met me bouwen?
16:16De 5 beste programma's om deze week te streamen
15:56Edson da Graça steekt loftrompet over Nicolette Kluijver