TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
RTL Boulevard toonde de eerste beelden van de komende reeks waarin de bekende mix van romantische toenaderingspogingen en ongemakkelijke momenten alweer alomvertegenwoordigd waren.
Art Rooijakkers stelde vorig jaar de lichting B&B-houders van dit seizoen voor, waarna mensen konden schrijven op de man of vrouw van hun dromen. Om bij het slechte nieuws te beginnen: er worden dit seizoen maar acht deelnemers gevolgd.
Op basis van de beelden blijkt dat Roland, met zijn primitieve camping in Hongarij, Suzanne en haar Franse nudistencamping en de Italiaanse Henriette de selectie niet gehaald hebben.
Wie zijn dan wel door? Albert, de 64-jarige ondernemer en vader van twee jonge kids die in Spanje in een kasteel een B&B runt die lijkt op een hotel. De 70-jarige Anja in Frankijk die nog graag eens de liefde ervaart. Iris van 57 die in Griekenland haar eigen Mamma Mia! droom leeft en vaak in azuurblauw gekleed gaat.
Daarnaast is er de 57-jarige Robert-Jan die in Schotland een hunting lodge en gastenverblijf heeft en de kunstzinnige, 65-jarige Thijz die in Frankrijk een kunstenaarscamping heeft.
Met zijn 35 jaar is Mike de Benjamin van de groep. Hij is geboren en getogen in Spanje waar hij de boerderij van zijn Nederlandse ouders als B&B verhuurt. Tot slot is er Mirjam (52) die in Zuid-Afrika een lodge en safaritenten in en rond het Krugerpark uitbaat.
B&B Vol Liefde seizoen 4 is vanaf maandag 15 juli te zien bij RTL 4.
Peter Pannekoek blikt terug op Gouden Televizier-Ring Gala 2026: 'Op deze grap verheugde ik me echt'
14:15Over Mijn Lijk-Koen voltooit marathon na halfzijdige verlamming
13:14Monica Geuze en Valerio Zeno blazen oud tv-programma nieuw leven in
11:27Wordt Hans Kesting dan misschien de nieuwe Sinterklaas? Paul de Leeuw reageert
10:05Expeditie Robinson 2026: dit zijn de deelnemers