TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Evi Hanssen geeft er de brui aan bij 3 Op Reis. De 42-jarige Belgische presentatrice gaat zich richten op “andere mooie projecten”.
Zodoende was Hanssen zondagavond voor het laatst te zien in het reisprogramma op NPO3. De Belgische kijkt vol trots terug op haar tijd bij 3 Op Reis. "Het was voor mijn generatie voor het eerst echt mogelijk om de wijde wereld in te trekken. Ik herinner me mijn eerste backpackavontuur nog goed. Ik was totaal onvoorbereid! Dat zou ik nu niet zomaar meer durven”, kijkt ze terug.
Na haar werk bij het BNNVARA-programma richt Hanssen zich op nieuwe werkzaamheden. Zo is Evi werkzaam als radiopresentatrice en schrijft ze. Daarnaast is ze momenteel te zien in de Belgische editie van de ABBA-musical Mamma Mia.
3 Op Reis is sinds 2007 te zien op de buis. De presentatoren voor het komende seizoen zijn Nienke de la Rive Box, Maurice Lede, Dzifa Kusenuh en Jennifer Hoffman.
Alles over de reboot van de legendarische jongerenserie Fort Alpha
13:22Johnny de Mol ontvangt deze gasten dinsdagavond in De Oranjezomer
11:52Wanneer begint het nieuwe seizoen van Code van Coppens?
11:23Anouk uit De Bondgenoten wil alleen nog Diederik en dist vriendje Max
10:55Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Undercover in Nederland begint