TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Martien en Erica Meiland willen in 2022 wat gas terug nemen. Het realitykoppel luistert daarmee naar de zorgen van dochter Montana.
“We gaan wat meer op de rem trappen komend jaar”, zegt Erica in gesprek met Veronica Superguide. Volgens dochter Montana is dat hard nodig ook. “Ze nemen veel te veel hooi op hun vork. Soms zijn ze acht dagen achter elkaar op pad; dat is niet goed voor de mens.”
Wat de gevolgen zijn van het voornemen van de Meilandjes om minder te werken, moet nog blijken. Wel zijn ze vanaf maart 2022 met een nieuw programma bij SBS6 te zien. Dan begint namelijk Chateau Bijstand, de equivalent van Effe geen cent te makken. In dat programma gaat de familie een periode onder de armoedegrens leven.
B&B Vol Liefde-Fred neemt Doete mee op zijn 'varende baarmoeder'
10:00Danny Froger is stiekem verslaafd aan dit tv-programma: 'Er zitten me toch types tussen'
09:50Het nieuwe datingprogramma Wil je met me Bouwen? maakt op deze datum zijn opwachting
09:23Cabaretier Gover Meit krijgt een programma in België
08:51De eerste beelden van Wolven zijn verschenen: 'Eén grote mindf*ck'