TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Martien en Erica Meiland willen in 2022 wat gas terug nemen. Het realitykoppel luistert daarmee naar de zorgen van dochter Montana.
“We gaan wat meer op de rem trappen komend jaar”, zegt Erica in gesprek met Veronica Superguide. Volgens dochter Montana is dat hard nodig ook. “Ze nemen veel te veel hooi op hun vork. Soms zijn ze acht dagen achter elkaar op pad; dat is niet goed voor de mens.”
Wat de gevolgen zijn van het voornemen van de Meilandjes om minder te werken, moet nog blijken. Wel zijn ze vanaf maart 2022 met een nieuw programma bij SBS6 te zien. Dan begint namelijk Chateau Bijstand, de equivalent van Effe geen cent te makken. In dat programma gaat de familie een periode onder de armoedegrens leven.
Partnerbijdrage
Een heel goed begin van je weekend, want het allernieuwste seizoen van Sleepers staat vanaf vandaag in zijn geheel op Videoland!
Deze BN'ers zitten volgens jullie in de pakken van The Masked Singer 2025
14:28Kerstpret met Gert, Ellen, Viktor en Marie: special De Verhulstjes binnenkort op Videoland
13:49Persoonlijke ervaring geeft diepgang aan GTST-rol van Cheyenne Löhnen: 'Ik draag dit thema altijd bij me'
12:20Tobias Camman en Stijn van Vliet ontdekken fine dining in FOMO Chefs
10:37Johan Derksen noemt programma Yvonne Coldeweijer 'foute keuze' van John de Mol