TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Martien en Erica Meiland willen in 2022 wat gas terug nemen. Het realitykoppel luistert daarmee naar de zorgen van dochter Montana.
“We gaan wat meer op de rem trappen komend jaar”, zegt Erica in gesprek met Veronica Superguide. Volgens dochter Montana is dat hard nodig ook. “Ze nemen veel te veel hooi op hun vork. Soms zijn ze acht dagen achter elkaar op pad; dat is niet goed voor de mens.”
Wat de gevolgen zijn van het voornemen van de Meilandjes om minder te werken, moet nog blijken. Wel zijn ze vanaf maart 2022 met een nieuw programma bij SBS6 te zien. Dan begint namelijk Chateau Bijstand, de equivalent van Effe geen cent te makken. In dat programma gaat de familie een periode onder de armoedegrens leven.
Partnerbijdrage
Kwetsbare René Froger in eerste beelden van documentaire: 'Ik kon bijna niet meer praten'
10:44Johan Derksen verdedigt 'viezige' foto met Lale Gül in Vandaag Inside
09:50De TV van gisteren: lof voor openhartige Edson da Graça in Carrie op Vrijdag
08:48Acteur en programmamaker Maarten Spanjer (73) overleden: 'Hij kon niet meer'
06:47Vanavond op TV: Beste zangers, Make up your mind: Musical special, The Rock