TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Martien en Erica Meiland willen in 2022 wat gas terug nemen. Het realitykoppel luistert daarmee naar de zorgen van dochter Montana.
“We gaan wat meer op de rem trappen komend jaar”, zegt Erica in gesprek met Veronica Superguide. Volgens dochter Montana is dat hard nodig ook. “Ze nemen veel te veel hooi op hun vork. Soms zijn ze acht dagen achter elkaar op pad; dat is niet goed voor de mens.”
Wat de gevolgen zijn van het voornemen van de Meilandjes om minder te werken, moet nog blijken. Wel zijn ze vanaf maart 2022 met een nieuw programma bij SBS6 te zien. Dan begint namelijk Chateau Bijstand, de equivalent van Effe geen cent te makken. In dat programma gaat de familie een periode onder de armoedegrens leven.
Keert Streetlab terug op televisie?
10:38Magie in B&B Vol Liefde tussen Fred en Yvonne? 'Dit is happen to be'
10:00We Zijn er Bijna! was niet alleen maar gezellig voor Marlijn Weerdenburg: 'Vooral de laatste week veel gehuild'
09:22Johan Derksen nog niet onder de indruk van nieuwe programma Wilfred Genee
07:53De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers raken niet uitgepraat over Fred en Yvonne