TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Martien en Erica Meiland willen in 2022 wat gas terug nemen. Het realitykoppel luistert daarmee naar de zorgen van dochter Montana.
“We gaan wat meer op de rem trappen komend jaar”, zegt Erica in gesprek met Veronica Superguide. Volgens dochter Montana is dat hard nodig ook. “Ze nemen veel te veel hooi op hun vork. Soms zijn ze acht dagen achter elkaar op pad; dat is niet goed voor de mens.”
Wat de gevolgen zijn van het voornemen van de Meilandjes om minder te werken, moet nog blijken. Wel zijn ze vanaf maart 2022 met een nieuw programma bij SBS6 te zien. Dan begint namelijk Chateau Bijstand, de equivalent van Effe geen cent te makken. In dat programma gaat de familie een periode onder de armoedegrens leven.
Jordy wint 105.000 euro in De Bondgenoten: 'Dit ga ik er mee doen'
11:38Beau lijkt van de aardbodem verdwenen na abrupt vertrek uit De Bondgenoten
11:26GTST-ster door rug gegaan: fysio naar de set
11:13De Bondgenoten: 'Diederik, heb jij een speciale agenda met Anouk?'
10:25Weerbericht: zo warm wordt het deze week