TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dit laat de acteur weten in een interview met de Telegraaf.
"Ik vermoed dat er nog een film komt en dat dat dan wel de laatste zou zijn", vertelt Fedja als hem gevraagd wordt of seizoen 2 van Soof: een nieuw begin het slotstuk vormt van het verhaal. "In gedachten heb ik al vaak afscheid van Kasper genomen, maar Soof kwam steeds weer terug. Logisch, met dit onderwerp kun je nog genoeg kanten op. De kinderen worden ouder en wij groeien letterlijk met de serie mee." Wel geeft de acteur zijn twijfel aan: "Het is wel steeds weer een hap uit je agenda en Lies (Visschedijk, die Soof speelt, red.) en ik willen ook wel weer eens wat anders."
Fedja vertelt verder dat hij best verbaasd was toen hij voor de casting van Soof werd uitgenodigd. "Ik zat toch altijd in de serieuze hoek. En toen kreeg ik de rol ook nog eens." Hij heeft er geen moment spijt van gehad: "Het was een mooie kans om me van een heel andere kant te laten zien."
Het tweede seizoen van Soof: een nieuw begin is vanaf zondag om 22.00 uur te zien op RTL 4. Videoland-kijkers konden de reeks al vanaf november zien op de streamingsdienst.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'
12:13Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster