TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dit laat de acteur weten in een interview met de Telegraaf.
"Ik vermoed dat er nog een film komt en dat dat dan wel de laatste zou zijn", vertelt Fedja als hem gevraagd wordt of seizoen 2 van Soof: een nieuw begin het slotstuk vormt van het verhaal. "In gedachten heb ik al vaak afscheid van Kasper genomen, maar Soof kwam steeds weer terug. Logisch, met dit onderwerp kun je nog genoeg kanten op. De kinderen worden ouder en wij groeien letterlijk met de serie mee." Wel geeft de acteur zijn twijfel aan: "Het is wel steeds weer een hap uit je agenda en Lies (Visschedijk, die Soof speelt, red.) en ik willen ook wel weer eens wat anders."
Fedja vertelt verder dat hij best verbaasd was toen hij voor de casting van Soof werd uitgenodigd. "Ik zat toch altijd in de serieuze hoek. En toen kreeg ik de rol ook nog eens." Hij heeft er geen moment spijt van gehad: "Het was een mooie kans om me van een heel andere kant te laten zien."
Het tweede seizoen van Soof: een nieuw begin is vanaf zondag om 22.00 uur te zien op RTL 4. Videoland-kijkers konden de reeks al vanaf november zien op de streamingsdienst.
De TV van gisteren: Wie is de Mol? scoort met unieke opdracht
11:59Kijkcijfers: Heel Holland bakt elke dag valt nog altijd niet in de smaak
11:35Smart-bestuurder die werd aangereden door Máxima herkent zich niet in Videoland-serie
10:43Gerard Joling (65) op de vuist tijdens optreden na bierdouche
10:23Josje Huisman kreeg cultuurshock door deelname The bicycle race: 'Rollercoaster'