TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dit laat de acteur weten in een interview met de Telegraaf.
"Ik vermoed dat er nog een film komt en dat dat dan wel de laatste zou zijn", vertelt Fedja als hem gevraagd wordt of seizoen 2 van Soof: een nieuw begin het slotstuk vormt van het verhaal. "In gedachten heb ik al vaak afscheid van Kasper genomen, maar Soof kwam steeds weer terug. Logisch, met dit onderwerp kun je nog genoeg kanten op. De kinderen worden ouder en wij groeien letterlijk met de serie mee." Wel geeft de acteur zijn twijfel aan: "Het is wel steeds weer een hap uit je agenda en Lies (Visschedijk, die Soof speelt, red.) en ik willen ook wel weer eens wat anders."
Fedja vertelt verder dat hij best verbaasd was toen hij voor de casting van Soof werd uitgenodigd. "Ik zat toch altijd in de serieuze hoek. En toen kreeg ik de rol ook nog eens." Hij heeft er geen moment spijt van gehad: "Het was een mooie kans om me van een heel andere kant te laten zien."
Het tweede seizoen van Soof: een nieuw begin is vanaf zondag om 22.00 uur te zien op RTL 4. Videoland-kijkers konden de reeks al vanaf november zien op de streamingsdienst.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Eerste 'Super Saturday' van 2026 eindigt onbeslist
11:32Art Rooijakkers na vertrek over Nieuws van de dag: 'Het was gewoon mijn plek niet'
10:58Kijkers kritisch op SBS-talentenjacht The winner takes it all: 'Afgekeken van The floor'
10:27Extra talkshows wegens Amerikaanse aanval op Venezuela
08:00Ammar blikt vooruit op Moordfeest: ‘Kijkers gaan me zien stuntelen’