TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Volgens Felix was het een heel lastige keuze om zijn geliefde Spijkers met koppen de rug toe te keren. “Omdat ik met hart en ziel verknocht ben aan Spijkers met koppen heb ik lang getwijfeld om ja te zeggen tegen Radio 5. Ik moest echt kiezen, want beide programma’s presenteren kan niet, gezien de uitzendtijdstippen.”
Dat er een nieuwe uitdaging op hem ligt te wachten na 25 jaar Spijkers met koppen is voor hem het belangrijkste. “Uiteindelijk heeft de doorslag gegeven dat ik weer eens wat nieuws kan gaan doen op de radio. En omdat ik op deze manier mijn vaardigheden van zowel interviewer als dj kan combineren.”
Op NPO Radio 5 is Meurders vanaf 2021 op zaterdagochtend tussen 10.00 en 12.00 uur te horen in het nieuwe muziekmagazine FM op 5. Dolf Jansen, met wie Meurders de presentatie van Spijkers met koppen doet, moet dus op zoek naar een vervanger.
April Darby laat van zich horen na GTST-exit: 'Verbaasd en ontroerd'
13:10Herman van der Zandt openhartig over gemis Paulien Cornelisse bij Eva
11:52Ondanks flinke kritiek en dalende kijkcijfers: Wat Speelt Er krijgt ook eindejaarspecial
10:42Wat speelt er achter de schermen? NTR wil niets kwijt over vertrek Stefan de Walle
09:16Grote verandering bij The Passion: bezoekers moeten voor het eerst betalen