TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ieder jaar worden ongeveer 125 Nederlanders vermoord. Filemon portretteert in zijn nieuwe programma wekelijks een dader. Iemand die is veroordeeld wegens moord of doodslag. Hij praat met de dader zelf maar ook met familieleden, vrienden, oud-collega’s en begeleiders om uit te vinden hoe het zover heeft kunnen komen?
Hoe zag hun leven eruit voor dat fatale moment? Kregen ze daarna een tweede kans of zijn ze nu voor eeuwig ‘die moordenaar’? En: zou iedereen op het punt kunnen komen dat hij of zij iemand van het leven berooft?
Ik Heb Iemand Gedood is vanaf 5 oktober om 20.25 uur te zien op NPO 3
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Coen Swijnenberg scoort rol in Gooische Vrouwen en neemt zijn teckels mee naar de set
15:57Een ode aan Wim T. Schippers met ingelaste uitzending
15:55Video: Casper schrikt zich kapot als zus Valentijne terugkeert in De Bondgenoten
15:14Deze oud-deelnemer van Utopia doet nu mee aan De Bondgenoten
15:09Albert Verlinde geeft Johan Derksen gelijk: 'ik zou ook pissed zijn'