TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de podcast Teun en Gijs vertellen alles onthult Hanneke dat ze onlangs haar hypotheek heeft moeten verhogen om haar gebit te laten repareren.
Tot voor kort ging Hanneke door het leven met enkele valse voortanden die via een brug verbonden waren met de rest van haar gebit. Bij een onfortuinlijke val van haar elektrische fiets brak die constructie en kreeg ze een serie noodbruggen aangemeten.
Dat bleek echter ook geen oplossing, de noodbruggen braken steeds af. De oplossing was een reeks nieuwe tanden. Maar deze implantaten gingen aardig in de papieren lopen zo vertelt Hanneke: "Het gaat mij ongeveer 20.000 euro kosten en dat heb ik niet".
Maar Hanneke, nog altijd actief als auteur, journalist en interviewtrainer, is niet voor één gat te vangen. Ze besloot de bank te bellen en haar hypotheek te verhogen om alsnog de tandheelkundige ingreep te kunnen bekostigen.
De kogel is door de kerk: Only Joling krijgt een derde seizoen
12:45Bondgenoten Anouk en Diederik willen meer op tv: 'In deze programma's'
10:03AVROTROS zet streep door Songfestival 2027: dit is waarom
10:02Vandaag Inside is terug: dit zijn de gasten maandagavond
10:00Bonnie hoopt ooit nog eens terug te keren in De Bondgenoten: 'Dan ben ik iets minder lief'