TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zeven maanden geleden werd de YouTuber als verdachte gezien door de opsporingsdienst van de Belastingdienst. De verdachtmaking bleek onterecht: Dionne bleek het slachtoffer van oplichting.
Ze speelde de hoofdrol in een strafrechtelijk onderzoek. De zaak is inmiddels gesloten. Toch was het even schrikken voor de vlogger en zangeres, die ook bekend staat als OnneDi.
Dionne Slagter: "Oplichters probeerden met de gegevens van mijn bv de maximale coronatoeslag aan te vragen. Dat was wel even schrikken. Zo'n FIOD die je ineens wil verhoren en je hebt geen idee waarom", schrijft ze op Twitter.
Helaas is ze niet de enige die slachtoffer is geworden van de oplichters. "Het systeem was heel fraudegevoelig en veel bedrijven zijn hier de dupe van geweest. Ik had dit ook niet kunnen voorkomen, omdat het de fraudeurs heel makkelijk werd gemaakt."
De zaak is inmiddels gesloten en Dionne laat weten alles binnenkort in een video toe te lichten.
Ben dit jaar slachtoffer geworden van oplichters die met de gegevens van mn BV de maximale corona-toeslag aanvroegen. Was wel even schrikken.. zo’n FIOD die je ineens wil verhoren en je hebt geen idee waarom. Vandaag eindelijk het dossier gesloten en de advocaat kosten terug🥳 — OnneDi (@OnneDii) October 7, 2021
De TV van gisteren: Nederlandse kijker laat alles zonder voetbal links liggen
08:09Eddy Zoëy deelt details opzet nieuw RTL-zomerprogramma Nederland met vakantie
08:02Estavana Polman te saai voor eigen reallifesoap: ‘We liggen een beetje op de bank samen’
07:58RTL geeft uitsluitsel over terugkeer vrijdageditie GTST
06:47Vanavond op TV: Beck, Herdenking Srebrenica, Deuce Bigalow: Male Gigolo