TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is gelukt! Dating-programma First Dates heeft een vervanger gevonden voor Sergio Vyent, de maître van First Dates. Komend seizoen worden de gasten ontvangen door Denice Dest. Samen met barman Victor opent zij dit seizoen de plek waar singles uit het hele land op zoek gaat naar ware liefde.
Gasten ontvangen en omgaan met verschillende mensen, is voor Denice gesneden koek. Jarenlang werkte ze als ‘door bitch’ in het Amsterdamse nachtleven, was ze host bij evenementen en stond ze op het podium als stand-up comedian. "Als maître wil ik ervoor zorgen dat geen ontmoeting hetzelfde is, want alleen dan ontstaan bijzondere momenten,” zegt Denice.
Sergio Vyent is dit seizoen niet te zien, omdat hij samen met Jim Bakkum een theatertour over Frank Sinatra doet. Sergio is al sinds het eerste seizoen First Dates, sinds 2015, te zien. Hij en barman Victor zijn de gezichten van de datingshow geworden. Maar daar komt nu dus misschien definitief een eind aan. Of Sergio volgend seizoen terugkomt is nog niet bekend.
Het nieuwe seizoen van First Dates is vanaf maandag 7 februari om 19.25 uur te zien op NPO 3.
Benieuwd waarom en hoe Denice werd uitgekozen als nieuwe maître? BNNVARA heeft een driedelige online serie gemaakt over de zoektocht. In First Dates: wie wordt de nieuwe maître? wordt het castingsproces gevolgd. Van eerste gesprekken, tot screentesten en van casten tot de eerste draaidag. De eerste twee afleveringen zijn al te zien op npo3.nl/firstdates.
Grote zorgen om vermiste Voice-winnaar Ben Saunders na vondst lichaam bij Arnhem
14:19Belgische omroep VRT vraagt ook uitstel aan over deelname aan Eurovisie Songfestival
13:23Robert ten Brink meent dat Pietentijd het Sinterklaasjournaal niet in de weg zit
10:41Op zoek naar echte liefde: deze singles doen mee aan Love Is Blind: Nederland
10:00Irene van de Laar samen met haar zoon te zien in Race across the World: 'Meedoen heeft mijn leven verrijkt'