TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Daarvoor gaat Floortje naar de Verenigde Staten en Sinan naar Afghanistan. Gelukkig was hij er net voordat de Taliban de macht overnam. Afghanistan werd door die aanslagen op de Twin Towers en het Pentagon jarenlang bezet door Westerse militairen. Sinan Can zoekt mensen op die nog dagelijks de gevolgen ondervinden van 9/11. Floortje doet hetzelfde in de VS.
Floortje spreekt onder anderen met de New Yorkse politieagent David Chong, en Sinan met de Afghaan Shawali Khan, die twaalf jaar onterecht vastzat in Guantanamo Bay. Chong en Khan zullen elkaar niet kennen, maar hun verhalen raken elkaar wel.
Agent Chong kwam als 'first responder' onder het puin van de Twin Towers terecht. Zestien jaar na de aanslagen werd hij ongeneeslijk ziek van de stoffen die vrijkwamen bij het instorten van de torens. De Afghaan Khan, nu terug in zijn land, is na vele ontberingen ook fysiek en mentaal kapot. Alleen voor zijn kinderen houdt hij het nog enigszins vol.
My 9/11 is op de vrijdagen 3 en 10 september om 21.30 uur te zien bij BNNVARA op NPO 1.
Wanneer begint het nieuwe seizoen van Code van Coppens?
11:23Anouk uit De Bondgenoten wil alleen nog Diederik en dist vriendje Max
10:55Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Undercover in Nederland begint
10:15Fred in B&B Vol Liefde: 'Ik vond het NIET gezellig Monique'
09:24Vanaf deze datum is het derde seizoen van Grote Gezinnen, Grote Vakanties te zien