TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Daarvoor gaat Floortje naar de Verenigde Staten en Sinan naar Afghanistan. Gelukkig was hij er net voordat de Taliban de macht overnam. Afghanistan werd door die aanslagen op de Twin Towers en het Pentagon jarenlang bezet door Westerse militairen. Sinan Can zoekt mensen op die nog dagelijks de gevolgen ondervinden van 9/11. Floortje doet hetzelfde in de VS.
Floortje spreekt onder anderen met de New Yorkse politieagent David Chong, en Sinan met de Afghaan Shawali Khan, die twaalf jaar onterecht vastzat in Guantanamo Bay. Chong en Khan zullen elkaar niet kennen, maar hun verhalen raken elkaar wel.
Agent Chong kwam als 'first responder' onder het puin van de Twin Towers terecht. Zestien jaar na de aanslagen werd hij ongeneeslijk ziek van de stoffen die vrijkwamen bij het instorten van de torens. De Afghaan Khan, nu terug in zijn land, is na vele ontberingen ook fysiek en mentaal kapot. Alleen voor zijn kinderen houdt hij het nog enigszins vol.
My 9/11 is op de vrijdagen 3 en 10 september om 21.30 uur te zien bij BNNVARA op NPO 1.
Surprise: Er gaat een derde vrouw op zoek naar de liefde in De Bachelorette
12:25Philip Freriks keert terug met Oorlogsalbums
12:00Voormalig Prince Charming Diego González-Clark scoort rol in GTST
11:56Jan Versteegh heeft een nieuwe televisieklus te pakken: 'Ik mag het eindelijk zeggen'
11:14Frank Lammers ligt niet wakker van opmerkingen Johan Derksen: 'Wat een kleuter is dat zeg'