TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vorig jaar kwam al aan het licht dat Martien Meiland geen hoge pet op heeft van het stel. Zo ontkende hij ze ooit ontmoet te hebben en weigerde hij ze te ontvangen op chateau Marillaux.
Met het vertrek van Frank en Rogier naar RTL leek het probleem de wereld uit, maar dankzij het nieuwe programmaschema van SBS zitten de mannen alsnog in elkaars vaarwater. Begin maart keert Martien op dinsdagavond om 21.30 uur terug met het tweede seizoen van Cash or trash. De opnames zijn afgelopen weekend afgerond, zo liet Martien al weten op Instagram. Maar uit hetzelfde programmaschema blijkt dat SBS een uur voor Cash or trash herhalingen van Paleis voor een prikkie uitzendt.
Momenteel is SBS druk aan het zoeken naar twee nieuwe gezichten voor Paleis voor een prikkie, daarom worden tot die tijd oude afleveringen met Frank en Rogier uitgezonden. De ervaring leert echter dat kijkers herhalingen doorgaans links laten liggen. Dat betekent dat er sowieso al een stuk minder mensen klaar zitten als Martien met gloednieuwe afleveringen van zijn taxatieprogramma komt.
Makers van Flikken Maastricht verrassen fans met enorme plottwist
15:03Jade Kops op 19-jarige leeftijd overleden aan kanker
14:55Terwijl seizoen 12 nog moet starten, krijgt The Voice Kids al groen licht voor nog een seizoen
14:37Eddy Zoëy blikt terug op een heftige tijd door Eagle Syndroom: 'Praatte niet of nauwelijks'
13:45Laatste loodjes voor Een Huis Vol-familie Kraan