TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vorig jaar kwam al aan het licht dat Martien Meiland geen hoge pet op heeft van het stel. Zo ontkende hij ze ooit ontmoet te hebben en weigerde hij ze te ontvangen op chateau Marillaux.
Met het vertrek van Frank en Rogier naar RTL leek het probleem de wereld uit, maar dankzij het nieuwe programmaschema van SBS zitten de mannen alsnog in elkaars vaarwater. Begin maart keert Martien op dinsdagavond om 21.30 uur terug met het tweede seizoen van Cash or trash. De opnames zijn afgelopen weekend afgerond, zo liet Martien al weten op Instagram. Maar uit hetzelfde programmaschema blijkt dat SBS een uur voor Cash or trash herhalingen van Paleis voor een prikkie uitzendt.
Momenteel is SBS druk aan het zoeken naar twee nieuwe gezichten voor Paleis voor een prikkie, daarom worden tot die tijd oude afleveringen met Frank en Rogier uitgezonden. De ervaring leert echter dat kijkers herhalingen doorgaans links laten liggen. Dat betekent dat er sowieso al een stuk minder mensen klaar zitten als Martien met gloednieuwe afleveringen van zijn taxatieprogramma komt.
Huub Stapel: 'Ik wil niet de roeptoeter van de natie zijn'
13:21Au! IJshockey-scheidsrechter krijgt keihard een puck in zijn ribben (video)
11:43Dit zijn de deelnemers van De Verraders 2026
11:26Welk programma vervangt Postcode Loterij In de Ring op SBS6?
11:24Komt er nog een nieuw seizoen van De Frogers: Groeten Uit...?