TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het maken van een tv-programma smaakte voor Frank Lammers na Glory Days naar meer, want na een reis door Amerika is de acteur nu afgereisd naar de Australische outback waar hij in de wereld van de goudindustrie duikt.
Het programma heeft dan ook de toepasselijke titel Gold.
Aan de andere kant van de wereld zoekt Frank noestige goudzoekers op die vaak maanden van huis zijn om in de meest extreme omstandigheden op zoek gaan naar glimmende metalen.
Wat drijft deze mensen om zich met gevaar voor eigen leven kilometers diep de grond in te laten zakken op zoek naar deze zeldzame stoffen? Zit er nog wel wat in de bodem en als je iets vindt ben je dan meteen rijk?
Frank Lammers zoekt het uit en gaat zelf dus ook op zoek naar goud. “Altijd al ben ik gebiologeerd geweest door vreemde vogels en bijzondere bestemmingen. Niet voor niets wilde ik vroeger dan ook eigenlijk antropologie studeren. Het avontuur in de outback lonkte al een tijdje en ik vind het dan ook waanzinnig om met goudkoorts ‘onder de leden’ voor Discovery op deze reis te gaan,” laat de Ferry-acteur weten.
Gold is vanaf eind januari bij Discovery en op discovery+ te zien.
Partnerbijdrage
In Scam Alert onderzoeken Ellie Lust en cyberjournalist Daniël Verlaan de schimmige wereld van digitale oplichting. Waar traditionele oplichters nog fysiek te traceren zijn, speelt fraude zich tegenwoordig steeds vaker af achter schermen en anonieme profielen. Dit nieuwe RTL-programma laat zien hoe kwetsbaar we online kunnen zijn én hoe we ons beter kunnen wapenen.
Kersverse First Dates-barman Jeremy is baan nu alweer kwijt: dit is zijn reactie
12:23Tina Nijkamp: 'Opstappen Renze Klamer is het failliet van RTL Tonight'
11:26Monique Hansler haalt uit naar Aran Bade: 'Dit is zijn schuld'
10:49Iets meer bekend over zaterdagafleveringen van De Bondgenoten
10:30Deze programma's en films kijk je op eerste kerstdag 2025