TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het maken van een tv-programma smaakte voor Frank Lammers na Glory Days naar meer, want na een reis door Amerika is de acteur nu afgereisd naar de Australische outback waar hij in de wereld van de goudindustrie duikt.
Het programma heeft dan ook de toepasselijke titel Gold.
Aan de andere kant van de wereld zoekt Frank noestige goudzoekers op die vaak maanden van huis zijn om in de meest extreme omstandigheden op zoek gaan naar glimmende metalen.
Wat drijft deze mensen om zich met gevaar voor eigen leven kilometers diep de grond in te laten zakken op zoek naar deze zeldzame stoffen? Zit er nog wel wat in de bodem en als je iets vindt ben je dan meteen rijk?
Frank Lammers zoekt het uit en gaat zelf dus ook op zoek naar goud. “Altijd al ben ik gebiologeerd geweest door vreemde vogels en bijzondere bestemmingen. Niet voor niets wilde ik vroeger dan ook eigenlijk antropologie studeren. Het avontuur in de outback lonkte al een tijdje en ik vind het dan ook waanzinnig om met goudkoorts ‘onder de leden’ voor Discovery op deze reis te gaan,” laat de Ferry-acteur weten.
Gold is vanaf eind januari bij Discovery en op discovery+ te zien.
Van talkshowtafel naar gereedschapskist: Wilfred Genee gaat zelf klussen op tv
17:00Komende maand in GTST: April brengt bruiloften, chantage en dreigementen
15:56Bijzondere twist in De Bondgenoten: 'In 2,5 jaar nog nooit gebeurd'
14:06'Dit kost The Passion 2026'
13:22Monique Hansler is in feeststemming en wel hierom