TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat wordt zojuist onthuld door RTL Boulevard.
Als er één tv-show op de Nederlandse beeldbuis eigenlijk geen introductie meer nodig heeft, is het Dit Was het Nieuws wel. In dit populaire programma van AVROTROS, dat al sinds 1996 te zien is, bespreken bekende gezichten uit de wereld van televisie, theater en media vaak met een flinke dosis ironie en grappige anekdotes het nieuws van die week. Dit doen ze onder leiding van zowel presentator Harm Edens als vaste panelleden Peter Pannekoek en Jan Jaap van der Wal.
Ook dit seizoen staan de drie heren er dan ook niet alleen voor. Zojuist wordt bekend dat in het nieuwe seizoen onder meer Frans Bauer, Kees van der Spek, Herman van der Zandt en Bert Visscher aan zullen schuiven om hun bijdrage te leveren. Verder zijn ook Stine Jenden, Krista Arriëns, Joshua Nolet, Rachel Rosier, Mai Verbij, Mark Baanders, Frank van der Lende, Gabriel Martine en Anne-Goaitske Breteler een aflevering te gast.
Het nieuwe seizoen van Dit Was het Nieuws is vanaf 5 september weer iedere donderdag rond 21:20 uur te zien bij AVROTROS op NPO 1.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Shorttracker Jens van 't Wout wint weer Olympisch goud!
18:03Jenning de Boo wint zilver op de 500 meter, net achter Jordan Stolz
11:03B&B vol liefde-stel Daniël en Danique verwacht eerste kindje: 'Little Valentine'
10:43Op deze datum start het nieuwe seizoen van De Bachelorette
10:18De TV van gisteren: The Voice blijft overeind tegenover overheersende Olympische Winterspelen