TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Naast hen gaat Maas ook in gesprek met acteur Jack Wouterse, theatermaker Ivo van Hove en de cabaretiers Herman Finkers en Alex Klaassen. Het zevental werd donderdag bekendgemaakt door AVROTROS.
Cornald Maas is het voorbije jaar met alle zeven opgetrokken. Drie van hen - Herman Finkers, Loes Luca en Freek de Jonge - spelen de hoofdrol in nieuwe Nederlandse speelfilms. Voor Ivo van Hove is komende maand speciaal, wanneer hij onderscheiden wordt met de Johannes Vermeer Prijs. Herman Finkers ontvangt op 25 november de Blijvend Applaus Prijs voor zijn gehele oeuvre.
In eerdere seizoenen van Volle Zalen gingen onder anderen Claudia de Breij, Paul van Vliet en Simone Kleinsma in gesprek met Cornald Maas. De nieuwe reeks Volle Zalen is vanaf 29 oktober 2019 te zien op NPO 2.
Johan Derksen prijst Gordon: 'Hij heeft nu doorzettingsvermogen getoond'
12:37Chris Zegers terug met reisprogramma, maar niet op tv
12:24We Zijn er Bijna!-presentatrice Marlijn Weerdenburg geveld door infectie
10:26Dit programma neemt binnenkort de plaats in van Strijders op NPO 1
10:00Anniko van Santen blijkt dol op dit tv-genre: 'Soms zit ik hoofdschuddend op de bank'