TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tijdens de show treden Miss Montreal, Kensington en André Hazes op. Twee bekende Nederlanders die nog niet zijn aangekondigd worden in het programma omgetoverd tot standbeelden van koningin Wilhelmina en Antoni van Leeuwenhoek.
Naast de muzikanten maken ook Louis van Gaal, Ivo Niehe, Hugo de Jonge, Floortje Dessing en Romy Monteiro hun opwachting. Ook André van Duin werkt mee aan de shows die in het teken staan van donateurs werven voor KWF Kankerbestrijding. Hij praat voorafgaand de liveshow een compilatie met de mooiste momenten van de show van de afgelopen jaren aan elkaar. "Het belooft een mooi document te worden", aldus Van Duin in een persbericht.
André staat op is op woensdag 19 augustus om 20.35 uur te zien op NPO1. Om 20.55 uur volgt Nederland staat op tegen kanker.
Partnerbijdrage
De feestdagen worden dit jaar extra bijzonder op BBC NL. Met nieuwe kerstspecials van Death in Paradise, Beyond Paradise en Call the Midwife staat de zender garant voor spanning, warmte en ontroering.
Meer bezuinigingen bij Omroep MAX: deze tv-programma’s zijn de dupe
13:57Startdatum van nieuw seizoen Urk! bekend
13:20Tunnelvisie met Thomas: Nathan Rutjes is de Mol en dit zijn alle hints
13:12RTL komt met serie over snelweg A4
12:47Toiletjuffrouw Joke uit Oh Oh Den Haag bij Shownieuws: 'Die met die grote ballen'