TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tijdens de show treden Miss Montreal, Kensington en André Hazes op. Twee bekende Nederlanders die nog niet zijn aangekondigd worden in het programma omgetoverd tot standbeelden van koningin Wilhelmina en Antoni van Leeuwenhoek.
Naast de muzikanten maken ook Louis van Gaal, Ivo Niehe, Hugo de Jonge, Floortje Dessing en Romy Monteiro hun opwachting. Ook André van Duin werkt mee aan de shows die in het teken staan van donateurs werven voor KWF Kankerbestrijding. Hij praat voorafgaand de liveshow een compilatie met de mooiste momenten van de show van de afgelopen jaren aan elkaar. "Het belooft een mooi document te worden", aldus Van Duin in een persbericht.
André staat op is op woensdag 19 augustus om 20.35 uur te zien op NPO1. Om 20.55 uur volgt Nederland staat op tegen kanker.
Huub Stapel heeft 'gezonde spanning' voor première van Amsterdamned II
11:28Geïrriteerde Monique in De Hanslers: 'Je bent toch een vent, geen mietje'
10:37Dochter Andy van der Meijde onder vuur na reactie op weigerende pony
10:20Terugkijken: Marco Borsato over zijn intimiteitsvacuüm in Linda's Wintermaand
09:13Realityserie URK! krijgt veertiende seizoen