TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tijdens de show treden Miss Montreal, Kensington en André Hazes op. Twee bekende Nederlanders die nog niet zijn aangekondigd worden in het programma omgetoverd tot standbeelden van koningin Wilhelmina en Antoni van Leeuwenhoek.
Naast de muzikanten maken ook Louis van Gaal, Ivo Niehe, Hugo de Jonge, Floortje Dessing en Romy Monteiro hun opwachting. Ook André van Duin werkt mee aan de shows die in het teken staan van donateurs werven voor KWF Kankerbestrijding. Hij praat voorafgaand de liveshow een compilatie met de mooiste momenten van de show van de afgelopen jaren aan elkaar. "Het belooft een mooi document te worden", aldus Van Duin in een persbericht.
André staat op is op woensdag 19 augustus om 20.35 uur te zien op NPO1. Om 20.55 uur volgt Nederland staat op tegen kanker.
Dit zijn de deelnemers van Ranking the Stars 2026
14:12Gerard Ekdom en nog heel veel andere BN'ers te zien in het nieuwe seizoen van De Kist
13:45Sander Lantinga gehavend door The Masked Singer: 'Het was tot het bot aan open'
11:54Video: Monique spreekt geëmotioneerd over oorzaak liefdesbreuk Mike en Denise: ‘Teringwijf’
11:39De Rijdende Rechter met John Reid naar SBS6 en dit wordt de presentator