TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tijdens de show treden Miss Montreal, Kensington en André Hazes op. Twee bekende Nederlanders die nog niet zijn aangekondigd worden in het programma omgetoverd tot standbeelden van koningin Wilhelmina en Antoni van Leeuwenhoek.
Naast de muzikanten maken ook Louis van Gaal, Ivo Niehe, Hugo de Jonge, Floortje Dessing en Romy Monteiro hun opwachting. Ook André van Duin werkt mee aan de shows die in het teken staan van donateurs werven voor KWF Kankerbestrijding. Hij praat voorafgaand de liveshow een compilatie met de mooiste momenten van de show van de afgelopen jaren aan elkaar. "Het belooft een mooi document te worden", aldus Van Duin in een persbericht.
André staat op is op woensdag 19 augustus om 20.35 uur te zien op NPO1. Om 20.55 uur volgt Nederland staat op tegen kanker.
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
23:51De Oranjezomer: Thomas van Groningen kreeg pikante vraag op vakantie (video)
14:30Komt er een tweede seizoen van Huizenruilers?
13:13Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026 te zien?