TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bijzonder milieubewust is het vakantiereisje niet: de Frogers hadden voor Happy campers maar liefst vier campers tot hun beschikking, nog even los van de cameraploeg die het avontuur moest vastleggen. Maar het maakt de lol er niet minder om.
Bij RTL Boulevard blikken de Frogers alvast vooruit op de serie die ontstond uit een droom die René al lange tijd op zijn bucketlist had staan. Hij wilde met de familie op reis door Zuid-Engeland en dat is precies wat dit seizoen is gebeurd. Ze trekken langs campings en ontdekken onderweg al het moois dat het Verenigd Koninkrijk te bieden heeft.
Eén probleem: René is geen geboren kampeerder. Hij is best wel wat luxe gewend, dan is lekker kneuterig op een camping staan niet direct iets waar hij heel blij van wordt. Ook zoons Maxim en Danny Froger zijn van de partij, zij konden al verklappen dat er onderweg vooral bij Danny het nodige mis gaat. Volgens de Frogers belooft het een vrolijke chaos te worden.
Happy campers is vanaf woensdag 1 november te zien bij TLC.
GTST zoekt figuranten via bijzondere Videoland-prijsvraag
10:17Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse