TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bijzonder milieubewust is het vakantiereisje niet: de Frogers hadden voor Happy campers maar liefst vier campers tot hun beschikking, nog even los van de cameraploeg die het avontuur moest vastleggen. Maar het maakt de lol er niet minder om.
Bij RTL Boulevard blikken de Frogers alvast vooruit op de serie die ontstond uit een droom die René al lange tijd op zijn bucketlist had staan. Hij wilde met de familie op reis door Zuid-Engeland en dat is precies wat dit seizoen is gebeurd. Ze trekken langs campings en ontdekken onderweg al het moois dat het Verenigd Koninkrijk te bieden heeft.
Eén probleem: René is geen geboren kampeerder. Hij is best wel wat luxe gewend, dan is lekker kneuterig op een camping staan niet direct iets waar hij heel blij van wordt. Ook zoons Maxim en Danny Froger zijn van de partij, zij konden al verklappen dat er onderweg vooral bij Danny het nodige mis gaat. Volgens de Frogers belooft het een vrolijke chaos te worden.
Happy campers is vanaf woensdag 1 november te zien bij TLC.
Thomas Erdbrink reist door Rusland in nieuwe docuserie Onze Man bij de Vijand
10:00De tv-aanraders van Hila Noorzai: 'De humor, de gevatheid, de mode: ik vond deze serie fantastisch'
09:49Henry Schut en Jeroen Kijk in de Vegte nieuwe commentatoren van Eurovisie Songfestival
09:14De TV van gisteren: RTL 4 zit er iets minder warmpjes bij met De Verraders als vervanger Winter Vol Liefde
06:47Vanavond op TV: Fukushima, een kernramp van binnenuit, De slechtste chauffeur van Nederland, Space Cowboys