TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bijzonder milieubewust is het vakantiereisje niet: de Frogers hadden voor Happy campers maar liefst vier campers tot hun beschikking, nog even los van de cameraploeg die het avontuur moest vastleggen. Maar het maakt de lol er niet minder om.
Bij RTL Boulevard blikken de Frogers alvast vooruit op de serie die ontstond uit een droom die René al lange tijd op zijn bucketlist had staan. Hij wilde met de familie op reis door Zuid-Engeland en dat is precies wat dit seizoen is gebeurd. Ze trekken langs campings en ontdekken onderweg al het moois dat het Verenigd Koninkrijk te bieden heeft.
Eén probleem: René is geen geboren kampeerder. Hij is best wel wat luxe gewend, dan is lekker kneuterig op een camping staan niet direct iets waar hij heel blij van wordt. Ook zoons Maxim en Danny Froger zijn van de partij, zij konden al verklappen dat er onderweg vooral bij Danny het nodige mis gaat. Volgens de Frogers belooft het een vrolijke chaos te worden.
Happy campers is vanaf woensdag 1 november te zien bij TLC.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: magere start voor Het Diner en 'pijnlijk foutje' in tv-première Máxima
06:47Vanavond op TV: De vrouwen van ..., So you think you can dance, Beverly Hills Cop II
13:00Máxima-regisseurs keken wel vijftig keer naar huwelijk Willem-Alexander en Máxima
11:12Katja Schuurman aangevallen door een geest in De Drop
11:07Kijkcijfers: Voice of Holland blijft ook zonder Blind Auditions de concurrentie de baas