TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Al twee seizoenen is Hugo Kennis een vaste waarde in Eigen huis & tuin: lekker leven, maar de 36-jarige kok is al weken niet meer gespot in de woonboerderij.
In de kitchenette waar Hugo doorgaans zijn kookkunsten toont staan nu afwisselend Sandra Ysbrandy en Samuel Levie. Kijkers waren al gewend aan Sandra die afgelopen voorjaar al de honneurs waar nam voor Kennis toen hij een paar dagen vrij had. Maar nu blijkt hij een stuk langer weg te blijven.
Froukje de Both geeft via Instagram een update over de afwezigheid van haar (koks)maatje. Kijkers moeten het nog zeker tot begin december zonder Hugo stellen. Hij is bezig met een, volgens Froukje, 'ander leuk project'. Specifieke details ontbreken nog, op zijn eigen social media kanalen heeft Hugo nog geen mededelingen gedaan over die nieuwe klus.
Slecht nieuws voor Tijd voor MAX-fans: Martine van Os stopt 'binnenkort'
10:28Dirk uit Married at First Sight 2024 duikt op in nieuw datingprogramma
10:09De relatie tussen Greetje Hakvoort en Bert heeft toch geen standgehouden: 'Veel gebeurd'
10:00Daphne Bunskoek verklapt welke tv-serie ze het liefst kijkt: 'Elke aflevering is een pareltje'
09:41Deze queens zien we terug in de Second Chance Show van Make Up Your Mind 2026