TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Al twee seizoenen is Hugo Kennis een vaste waarde in Eigen huis & tuin: lekker leven, maar de 36-jarige kok is al weken niet meer gespot in de woonboerderij.
In de kitchenette waar Hugo doorgaans zijn kookkunsten toont staan nu afwisselend Sandra Ysbrandy en Samuel Levie. Kijkers waren al gewend aan Sandra die afgelopen voorjaar al de honneurs waar nam voor Kennis toen hij een paar dagen vrij had. Maar nu blijkt hij een stuk langer weg te blijven.
Froukje de Both geeft via Instagram een update over de afwezigheid van haar (koks)maatje. Kijkers moeten het nog zeker tot begin december zonder Hugo stellen. Hij is bezig met een, volgens Froukje, 'ander leuk project'. Specifieke details ontbreken nog, op zijn eigen social media kanalen heeft Hugo nog geen mededelingen gedaan over die nieuwe klus.
Dit programma vervangt Dwars door de Pyreneeën
09:53Deze presentator neemt Kassa over nu Amber Kortzorg met zwangerschapsverlof is
09:07De TV van gisteren: nieuwe advocatenserie Pro Deo van start met mooie kijkcijfers en positieve reacties
06:47Vanavond op TV: Bij ons op de Wallen, André Hazes: En nu ..., Conspiracy Theory
21:43Pro Deo met Tjitske Reidinga van start: kijkers hebben hun oordeel klaar