TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Al twee seizoenen is Hugo Kennis een vaste waarde in Eigen huis & tuin: lekker leven, maar de 36-jarige kok is al weken niet meer gespot in de woonboerderij.
In de kitchenette waar Hugo doorgaans zijn kookkunsten toont staan nu afwisselend Sandra Ysbrandy en Samuel Levie. Kijkers waren al gewend aan Sandra die afgelopen voorjaar al de honneurs waar nam voor Kennis toen hij een paar dagen vrij had. Maar nu blijkt hij een stuk langer weg te blijven.
Froukje de Both geeft via Instagram een update over de afwezigheid van haar (koks)maatje. Kijkers moeten het nog zeker tot begin december zonder Hugo stellen. Hij is bezig met een, volgens Froukje, 'ander leuk project'. Specifieke details ontbreken nog, op zijn eigen social media kanalen heeft Hugo nog geen mededelingen gedaan over die nieuwe klus.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:27Samenvatting Nederland – Tunesië WK voetbal (video)
22:46Backstage: bijzondere opnames van Flikken Maastricht in televisiestudio (video)
16:21NET5 lanceert een nieuw realityprogramma: Wil je met me bouwen?