TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Al twee seizoenen is Hugo Kennis een vaste waarde in Eigen huis & tuin: lekker leven, maar de 36-jarige kok is al weken niet meer gespot in de woonboerderij.
In de kitchenette waar Hugo doorgaans zijn kookkunsten toont staan nu afwisselend Sandra Ysbrandy en Samuel Levie. Kijkers waren al gewend aan Sandra die afgelopen voorjaar al de honneurs waar nam voor Kennis toen hij een paar dagen vrij had. Maar nu blijkt hij een stuk langer weg te blijven.
Froukje de Both geeft via Instagram een update over de afwezigheid van haar (koks)maatje. Kijkers moeten het nog zeker tot begin december zonder Hugo stellen. Hij is bezig met een, volgens Froukje, 'ander leuk project'. Specifieke details ontbreken nog, op zijn eigen social media kanalen heeft Hugo nog geen mededelingen gedaan over die nieuwe klus.
Partnerbijdrage
Vierde reisgenoot voor Arnout Hauben in Dwars door de Pyreneeën?
10:47Mama Mo laat zich niet opjagen in De Hanslers: 'Doe rustig met me'
10:00April Darby laat zich uit over toekomst Nina en Bing in GTST: 'Wie zegt dat ze weer samenkomen?'
09:40Mexx uit B&B Vol Liefde not amused: 'Ik moet huilen als ik dit lees'
09:02Beste Zangers aflevering 1 gemist? Bekijk hier alle optredens terug