TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Al twee seizoenen is Hugo Kennis een vaste waarde in Eigen huis & tuin: lekker leven, maar de 36-jarige kok is al weken niet meer gespot in de woonboerderij.
In de kitchenette waar Hugo doorgaans zijn kookkunsten toont staan nu afwisselend Sandra Ysbrandy en Samuel Levie. Kijkers waren al gewend aan Sandra die afgelopen voorjaar al de honneurs waar nam voor Kennis toen hij een paar dagen vrij had. Maar nu blijkt hij een stuk langer weg te blijven.
Froukje de Both geeft via Instagram een update over de afwezigheid van haar (koks)maatje. Kijkers moeten het nog zeker tot begin december zonder Hugo stellen. Hij is bezig met een, volgens Froukje, 'ander leuk project'. Specifieke details ontbreken nog, op zijn eigen social media kanalen heeft Hugo nog geen mededelingen gedaan over die nieuwe klus.
De kwartfinales van het WK voetbal 2026 gaan deze week van start. Na de achtste finales blijven er nog maar acht landen over die mogen dromen van de wereldtitel. Hieronder vind je het volledige schema van de kwartfinales, inclusief de wedstrijden en speeltijden.
De strijd om een plek in de halve finales van het WK voetbal 2026 barst los. Vanavond openen Frankrijk en Marokko de kwartfinales met een veelbelovende ontmoeting.
Peter Jan Rens (75) na beroerte nu met hartproblemen in ziekenhuis
15:07Salar en Noah delen hun mening over Anouk en Diederik: 'Ik vind het heel bijzonder' (De Bondgenoten)
15:06Jennie en Aida Jelies roepen afschuw op met zangkunsten: 'Katten vlogen gordijnen in'
14:55Omroep Max bevestigt startdatum derde seizoen Grannies of Amsterdam
14:29Mart Smeets (79) heeft medelijden met Dione de Graaff na veranderingen Avondetappe
Een ontslagen reddingswerker grijpt in bij een groot ongeluk in een tunnel in Daylight.
