TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De zoons van Dries Roelvink hebben elkaar maandenlang niet gesproken. Uiteindelijk omdat ze teveel op elkaars lip zaten, vertellen de Amsterdammers in De Telegraaf. Het bleek dan ook vrij makkelijk om de banden weer te versterken.
In het interview het de krant vertellen de mannen dat er geen bom is gebarsten. "Het was gewoon een kwestie van teveel op elkaars lip zitten", meldt Dave. "We waren niet alleen broers maar ook beste vrienden en we werkten ook nog eens samen." Dat zorgt dat de irritaties snel kunnen oplopen.
De Amsterdammers besloten elkaar gewoon even helemaal niet meer te zien. Vader Dries deed nog enkele pogingen de jongemannen gebroederlijk bij elkaar te brengen, maar dat mocht niet baten.
Toen Donny hoorde dat Dave vader wordt, besloot hij weer contact op te nemen met zijn broer. "Dat was het moment om ze gewoon te bellen en te feliciteren." Er volgde een uitnodiging en sindsdien is het koek en ei tussen de broers.
De onenigheid zou niets te maken hebben met de kritiek die Donny op de levensstijl van Dave heeft. Die kritiek is als het goed is ook niet meer nodig: "Je kan wel zeggen dat ik een stuk rustiger ben geworden", meldt aanstaande vader Dave. "Het is een fase in mijn leven waar ik nu aan toe ben." De dj is naar eigen zeggen nu uitgeraasd.
De TV van gisteren: Floortje naar het einde van de wereld pakt de winst op primetime
07:00GTST Spoilers - maandag 2 t/m donderdag 5 februari 2026
06:47Vanavond op TV: Onbekend en wereldberoemd: Gebroeders van Lymborch, Het roer om, Hunter Killer
22:40Noa Vahle eerlijk over 'bewijsdrang' en kritiek op Linda de Mol en Hélène Hendriks
19:33Hila Noorzai en regisseur Nicolette Bloemberg doen bij Pauw & De Wit hun verhaal over offline halen Hila voorbij de Taliban