TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ook kreeg boer Geert nogal wat kritiek vanwege zijn houding in het programma. Hij werd onder meer lomp genoemd. Radio 2 heeft wat exclusief materiaal met de eerste reactie van de boer zelf op de kritiek.
"Ja, dat is de mening van hun heh, het is maar wat je wil horen", zo is boer Geert te horen in het geluidsfragment. Presentatrice Yvon Jaspers vraagt aan de boer of hij momenten heeft gehad dat hij dacht "dat had ik beter niet kunnen zeggen". Het antwoord van deelnemer is resoluut: "Helemaal niet."
In het audiomateriaal van Radio 2 is ook boerin Annemiek te horen. De kijkers hebben in de afgelopen afleveringen van Boer zoekt vrouw al kunnen zien dat zij de ware liefde nog niet gevonden heeft. Ook na de opnames van het programma is ze daar nog niet in geslaagd, zo laat ze weten aan Yvon.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Sing with me, Need for Speed
22:29Dit is de winnaar van De Slimste Mens 2026
21:59Dit is de grote winnaar van de eerste editie van Got Talent 2026
20:05Margôt Ros is Scrooge in het jaarlijkse kerstspektakel
17:04Ex on the Beach-ster Charlotte Fix is zwanger