TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De serie lijkt verdacht veel op Carpool Karaoke van James Corden. In de Nederlandse versie Drive-Along haalt jurylid en radio-dj Gerard Ekdom de deelnemende BN’ers aan It Takes 2 op om ze naar de studio te brengen voor de opnames.
Tijdens de rit stelt een van de gezichten van Radio 10 een aantal vragen aan zijn passagiers en worden er opdrachten uitgevoerd in de auto. Zo zingt men mee met diverse nummers en moet men bijvoorbeeld al zingend eten bestellen bij een wegrestaurant. De eerste aflevering is met Rens Kroes.
De spin-off is drie weken lang te zien op de sociale media-kanalen van Talpa. It Takes 2 is iedere vrijdag om 20.30 uur te zien bij SBS6.
Partnerbijdrage
'Dit is de startdatum van Boerderij Meiland'
11:31Dit zijn de eerste beelden van De Kroesjes
10:29Jim Bakkum belooft veel goeds voor nieuw seizoen Stars on Stage
10:00Mark van Eeuwen: 'Dit laatste seizoen is niet alleen een afscheid van Flikken Rotterdam, maar ook van Cees'
09:37Kerstliefhebbers opgelet: Single Bells is binnenkort weer te streamen