TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De serie lijkt verdacht veel op Carpool Karaoke van James Corden. In de Nederlandse versie Drive-Along haalt jurylid en radio-dj Gerard Ekdom de deelnemende BN’ers aan It Takes 2 op om ze naar de studio te brengen voor de opnames.
Tijdens de rit stelt een van de gezichten van Radio 10 een aantal vragen aan zijn passagiers en worden er opdrachten uitgevoerd in de auto. Zo zingt men mee met diverse nummers en moet men bijvoorbeeld al zingend eten bestellen bij een wegrestaurant. De eerste aflevering is met Rens Kroes.
De spin-off is drie weken lang te zien op de sociale media-kanalen van Talpa. It Takes 2 is iedere vrijdag om 20.30 uur te zien bij SBS6.
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Make Up Your Mind begint
09:40Dit is wanneer het tweede seizoen van Bestemming X te zien is
08:32Tamara Elbaz en Maria Tailor keren terug in The Real Housewives of Amsterdam
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
08:04De TV van gisteren: Kijkers zien Oranje wéér verliezen na penalty's