TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De serie lijkt verdacht veel op Carpool Karaoke van James Corden. In de Nederlandse versie Drive-Along haalt jurylid en radio-dj Gerard Ekdom de deelnemende BN’ers aan It Takes 2 op om ze naar de studio te brengen voor de opnames.
Tijdens de rit stelt een van de gezichten van Radio 10 een aantal vragen aan zijn passagiers en worden er opdrachten uitgevoerd in de auto. Zo zingt men mee met diverse nummers en moet men bijvoorbeeld al zingend eten bestellen bij een wegrestaurant. De eerste aflevering is met Rens Kroes.
De spin-off is drie weken lang te zien op de sociale media-kanalen van Talpa. It Takes 2 is iedere vrijdag om 20.30 uur te zien bij SBS6.
Video: Salar weet niet of hij Mercedes nog wel kan vertrouwen (De Bondgenoten)
10:15Test hier zelf of jij De Slimste Mens bent
10:00Jochem Uytdehaage houdt tijdens de Olympische Spelen zijn hart vast: 'Er kan altijd iemand verrassen'
09:55Bij Ons op het Kamp-sterren schitteren in nieuwe realityserie over reizigersvrouwen
09:40Jurre Geluk gaat deze nieuwe realityshow presenteren