TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De serie lijkt verdacht veel op Carpool Karaoke van James Corden. In de Nederlandse versie Drive-Along haalt jurylid en radio-dj Gerard Ekdom de deelnemende BN’ers aan It Takes 2 op om ze naar de studio te brengen voor de opnames.
Tijdens de rit stelt een van de gezichten van Radio 10 een aantal vragen aan zijn passagiers en worden er opdrachten uitgevoerd in de auto. Zo zingt men mee met diverse nummers en moet men bijvoorbeeld al zingend eten bestellen bij een wegrestaurant. De eerste aflevering is met Rens Kroes.
De spin-off is drie weken lang te zien op de sociale media-kanalen van Talpa. It Takes 2 is iedere vrijdag om 20.30 uur te zien bij SBS6.
Partnerbijdrage
Video: Anouk en Salar botsen in De Bondgenoten: ’Knettergek'
09:44Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op vrijdag
08:14De TV van gisteren: De Oranjezomer-tafel snapt niets van keuze Dyantha Brooks: ‘Knapste speler van Oranje’
08:14Guido Weijers keert terug naar SBS6 voor oudejaarsconference 2026
06:47Vanavond op TV: 2 voor 12, Stars on stage, Stargate