TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Joling gaat uiteraard niet meepraten over voetbal, maar zijn kerstsingle Send Me An Angel komt vrijdagavond wel in zo'n 600.000 huiskamers terecht. “Ik vind het hartstikke leuk dat ik mag komen, dat meen ik serieus. Ik neem een groot gospelkoor mee. Kan ik dan wel het volledige liedje doen?", vroeg de 59-jarige Alkmaarder aan presentator Wilfred Genee op Radio Veronica.
Beiden plaagden daarna nog wat door te stellen dat ze elkaar groot gemaakt hebben. “Ik wil niet moeilijk doen, maar wij hebben Gerard echt op de kaart gezet met het programma, hoor”, stelde Genee. Joling kon dat natuurlijk niet op zich laten zitten. “Ik dacht dat het een beetje andersom was!” Uiteindelijk maakte Genee het goed met de zanger. “Volgens mij is het de bedoeling dat we ermee uitgaan, dan gaan we hem helemaal draaien.”
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk
09:54Will Koopman hint op nieuwe Oogappels-film
09:28De TV van gisteren: België plaatst zich met een beetje geluk wél voor de achtste finales op het WK Voetbal 2026
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Vera, Gran Torino