TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Heb je Het Sinterklaasjournaal gemist? Geen zorgen! Wij maken dagelijks een samenvatting voor je van de belangrijkste avonturen die Sinterklaas en zijn Pieten hebben meegemaakt.
Dit is de samenvatting van donderdag 28 november 2024.
Oh nee, de pakjeskamer ligt vol met kapotte pietenfietsen. Binnenkort komen de pakjes van de stoomboot en dan moet de kamer helemaal leeg zijn. Piet de Smeerpoets denkt dat de fietsen stuk zijn omdat er een pepernoot in de achterband zit. Maar dan komen er wat pieten binnen met een gerepareerde fiets. Ze hebben een fietsenmaker gevonden. Volgens hem is de band niet kapot door een pepernoot, maar gewoon door een lekke band. Samen gaan ze aan de slag om de fietsen te repareren.
Net als woensdag was Hoofdpiet gisteren te gast bij Merel Westrik in de studio. Hij probeerde contact te leggen met de Pieterbaas op de stoomboot, die onderweg is naar Spanje. Volgens Hoofdpiet moet de stoomboot terugkeren naar Nederland, omdat alle pakjes al vanuit Spanje zijn meegenomen. Hij legt uit dat Sinterklaas in Nederland zelf wil bepalen welke pakjes aan wie worden gegeven.
Hoe loopt dit allemaal af? Je ziet het elke dag om 18:00 uur in Het Sinterklaasjournaal op NPO 3 of je leest het weer in onze samenvatting.
VTwonen Weer Verliefd op je Huis ondergaat een aantal veranderingen
11:25Beste Zangers 2026 sluit het seizoen af in het theater
11:20SBS6 zendt op Tweede Kerstdag een kersteditie van The Winner Takes It All uit
10:59KIJK komt met korte ziekenhuisserie met Thijs Boermans en Carolien Spoor
10:25Op deze datum start het zesde seizoen van The Tribute: Battle of the Bands