TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dit is de samenvatting van zaterdag 30 november 2024.
Alle Pieten stonden klaar om op de fiets te stappen om de schoenen te vullen, maar er is een probleem: de fietsen staan op slot. En waar zijn de sleutels? De Hoofdpiet moet eraan te pas komen om ze boven water te krijgen.
Het is niet de eerste keer: de stoomboot ligt weer voor een brug. De trouwe kijkers van het Sinterklaasjournaal hielpen tot dusver om de boot te laten doorvaren, maar lukt dat opnieuw? Merel Westrik maakt zich grote zorgen want er is dit keer helemaal geen stoplicht dat op groen kan worden gezet.
Hoe loopt dit allemaal af? Je ziet het elke dag om 18:00 uur in Het Sinterklaasjournaal op NPO 3 of je leest het weer in onze samenvatting.
Jurre Geluk licht tipje van de sluier op over Virgin Island: 'Echt heel lief programma'
08:50De TV van gisteren: Marlijn Weerdenburg met open armen ontvangen door We Zijn er Bijna!-kijkers
06:47Vanavond op TV: De slimste mens België, MAX Skûtsje journaal, De vier vuisten slaan op hol
22:45Nieuwe date Caroline (B&B Vol Liefde) maakt slechte beurt: 'Ligt gewoon te slapen'
15:03Maarten & Philip op het Spoor is de reünie waar we allemaal op hoopten