TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Toch sluit Gordon een nieuwe samenwerking in de toekomst 'zeker niet uit'.
Gordon kijkt positief terug op zijn werk. "Ik ben dankbaar voor de kansen die ik gekregen heb en de te gekke ervaringen die ik bij SBS6 heb opgedaan. Programma’s als Down the Road en 100 jaar jong hebben voor altijd een plekje in mijn hart."
De presentator en zanger vertelde eerder aan De Telegraaf dat hij zijn contract niet wilde verlengen. De presentator gaf eerder zelf ook voor de camera's van De Telegraaf aan zijn contract niet te willen verlengen. "Op 1 december kan de vlag uit", grapte hij toen tegen de krant. In 2018 stapte hij over van RTL 4 naar SBS6.
De focus van Gordon ligt voor nu op andere projecten zoals zijn acteercarrière. Binnenkort is hij te zien in de Nederlandse komische film Yamas!. De opnames van de film vonden afgelopen zomer plaats op het Griekse eiland Kreta.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Kelly de Vries deelt groot nieuws na exit Het Perfecte Plaatje op Reis
11:22Bardame onderbreekt uitzending VI Oranje: 'Gaat even helemaal mis hier'
10:54Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'
10:14Job Knoester openhartig over eigen verlies na nieuws Cody Gakpo: 'Ik kan hier niet onbewogen naar kijken'