TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Katja Schuurman keert in het jubileumseizoen van Goede Tijden, Slechte Tijden terug naar Meerdijk als Jessica Harmsen. Haar comeback zou wel eens te maken kunnen hebben met de verhaallijn van Julian (Cas Jansen). Jessica en Julian vertrokken in 1999 als koppel uit de serie, maar Julian keerde in 2019 al terug in de soap.
Nu Julian niet meer getrouwd is met Saskia en zijn relatie met Elisa ook niet heel soepel verloopt, zou het zomaar kunnen dat er weer een romance opbloeit tussen Jessica en Julian.
Kijkers zijn blij met het nieuws over de terugkeer van Katja Schuurman. Op zowel Instagram als X stromen de reacties op haar comeback binnen. Zie hieronder een greep uit de reacties op X.
Ja! Na jaren word er eens naar me geluisterd … Jessica komt terug in GTST! Het leven is weer een stukje mooier ?? #KatjaSchuurman — Wilco Willemse (@wiloconyx) September 10, 2024
Katja Schuurman komt terug als Jessica in #GTST. Leuk! En laten we eerlijk zijn: de tand des tijds heeft amper vat op haar gehad. Zelf zou ik het leuk vinden als Frits van Houten terugkomt. Die heeft wat pech gehad. Veilig TV kijken in bad was wat lastig toen zonder smartphone. pic.twitter.com/7Bu1ZK8fs8 — Vincent G. de Vlugt (@Vincentgdevlugt) September 10, 2024
Oké, nu Katja Schuurman weer terugkomt in GTST, mag Martine Hafkamp dan ook aub terug? — Floor Janssen (@janssensnuf) September 10, 2024
Dat gaat dr dan iig visueel op vooruit ?
Katja Schuurman keert na 25 jaar terug in Goede Tijden, Slechte Tijden https://t.co/dhVJxYbgii — GrRobbert? (@Gr_Robbert) September 10, 2024
Het wordt een hete zomer in Meerdijk, want Jessica Harmsen komt terug!
Katja Schuurman #GTST #KatjaSchuurman #Katja #Schuurman pic.twitter.com/1UxEt1RAiT — Robin Draastens (@RobinDraastens) September 10, 2024
Goede Tijden, Slechte Tijden is van maandag t/m donderdag om 20.00 uur op RTL 4 te zien. Vooruitkijken kan bij Videoland.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Merel Westrik wordt de nieuwe presentatrice van Project Rembrandt
11:15Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem
10:29De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?