TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De comeback van Katja werd bevestigd aan deze website door een woordvoerder van RTL 4.
Voorafgaand aan de start van het 35e jaargang GTST verzekerde RTL de kijker al dat er oude bekenden hun opwachting zouden maken in de serie. De maandtrailer liet al zien dat in ieder geval Babette van Veen en Bartho Braat acte de presence geven, nu blijkt ook dat Katja Schuurman het jubileumfeestje mee komt vieren.
De 49-jarige actrice maakte tussen 1995 en 1999 furore in de soap voordat haar personage op wereldreis ging. Ze maakte er in het verleden al geen geheim van dat ze best nog eens terug wilde komen in de serie, mits er een goede, interessante verhaallijn is. Die lijkt nu gevonden: haar grote liefde Julian (Cas Jansen), met wie ze ooit uit de serie vertrok, zag vorig jaar zijn huwelijk stranden. Inmiddels is hij happy met Elisa, maar ook die relatie wankelt nu Julian drukker lijkt met de zorg voor Laura. Gaan de oud-geliefden elkaar weer vinden?
Soapfans moeten nog wel even geduld hebben. De RTL-woordvoerder onthulde dat Katja's eerste opnames pas deze maand plaatsvinden. GTST loopt inmiddels zo'n vijf maanden vooruit: voor de zomervakantie waren de afleveringen van eind december al gedraaid. Het lijkt er dus op dat Jessica Harmsen als de lente komt terugkeert naar Meerdijk.
Aftellen maar!
RTL verplaatst B&B Vol Liefde: De Aftrap
08:00Carlo Boszhard haalt herinneringen op aan Viola Holt: 'Het gemak waarmee zij schakelde, was meesterlijk'
07:58Opsporing Verzocht verhuist naar de maandagavond
07:53De TV van gisteren: Laatste aflevering Chateau Meiland scoort prima kijkcijfers
07:00GTST Spoilers - maandag 24 t/m donderdag 27 november 2025