TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De comeback van Katja werd bevestigd aan deze website door een woordvoerder van RTL 4.
Voorafgaand aan de start van het 35e jaargang GTST verzekerde RTL de kijker al dat er oude bekenden hun opwachting zouden maken in de serie. De maandtrailer liet al zien dat in ieder geval Babette van Veen en Bartho Braat acte de presence geven, nu blijkt ook dat Katja Schuurman het jubileumfeestje mee komt vieren.
De 49-jarige actrice maakte tussen 1995 en 1999 furore in de soap voordat haar personage op wereldreis ging. Ze maakte er in het verleden al geen geheim van dat ze best nog eens terug wilde komen in de serie, mits er een goede, interessante verhaallijn is. Die lijkt nu gevonden: haar grote liefde Julian (Cas Jansen), met wie ze ooit uit de serie vertrok, zag vorig jaar zijn huwelijk stranden. Inmiddels is hij happy met Elisa, maar ook die relatie wankelt nu Julian drukker lijkt met de zorg voor Laura. Gaan de oud-geliefden elkaar weer vinden?
Soapfans moeten nog wel even geduld hebben. De RTL-woordvoerder onthulde dat Katja's eerste opnames pas deze maand plaatsvinden. GTST loopt inmiddels zo'n vijf maanden vooruit: voor de zomervakantie waren de afleveringen van eind december al gedraaid. Het lijkt er dus op dat Jessica Harmsen als de lente komt terugkeert naar Meerdijk.
Aftellen maar!
Art Rooijakkers over Survive Your Family: 'Het is een mix van Expeditie Robinson en Rooijakkers over de Vloer'
09:41SBS6 zendt veelbesproken aflevering van Sergio in Italië met Marco Borsato uit
07:47KRO-NCRV-programma De Reünie keert voorlopig niet terug op televisie
07:44De TV van gisteren: Aflevering Het Verhaal van Nederland maakt diepe indruk op kijkers
06:00Dood Spoor met Elise Schaap stream je nu bij SkyShowtime