TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De makers van GTST geven op de eerste dag van de maand een teaser prijs die trouwe kijkers al heel veel zegt over wat er de komende weken staat te gebeuren in Meerdijk.
Naast de terugkeer van Billy de Palma lijkt nieuwkomer Roman van Loon (Kiefer Zwart) het gelukkige huwelijk van Saskia en Julian Verduyn te ondermijnen. Saskia kan de knappe en charmante arts maar niet uit haar hoofd zetten, zeker als ze samen een paar dagen naar een congres gaan en het wel erg romantisch dreigt te worden. Saskia houdt van haar man, maar haar gevoelens voor Roman zijn zó sterk.
Dat is niet het enige dreigende liefdesdrama in huize Verduyn. Merel (Sophie Bouquet) en Marwan (Hassan Slaby) vinden elkaar meer dan leuk, maar eigenlijk kan dat helemaal niet. Marwan is de vader van Merels neefje Tom en haar zus Demi leeft nog in de veronderstelling dat het weer wat worden kan tussen hen. De waarheid is hard en harten breken snel.
Dat rest nog Steef Verduyn (Tommy van Lent). Hij heeft géén liefdesproblemen, maar zorgt wel voor kopzorgen als hij besluit met school te willen stoppen om fulltime professioneel gamer te worden. Hij kan een lucratief contract tekenen, maar dat valt uiteraard verkeerd thuis.
Monique Hansler is in feeststemming en wel hierom
12:40Gemengde reacties op terugkeer Meilandjes: van 'Zo leuk' tot 'Nog steeds niet verlost'
12:13Albert Verlinde terug naar RTL Boulevard? 'Alle opties liggen open'
10:05Er is goed nieuws voor kijkers van De Bondgenoten
10:00Denice Dest blijkt dol op 'slow-tv': dit zijn haar tv-aanraders