TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Sascha Visser, Ad Visser of iemand van zijn moeders kant?
In het muzikale programma DNA Singers treden wekelijks vier onbekende zangers en zangeressen op. De kijkers weten vaak amper wat over ze, behalve dan dat ze familie zijn van een bekende artiest. Zo maakte bijvoorbeeld vorige week nog Day Ewbank haar opwachting, het nichtje van Jennifer Ewbank en de dochter van John Ewbank en schrijfster Vivian Reijs.
Deze week is het onder meer de beurt aan Vincent Visser, die van 2019 tot 2021 de rol van Valentijn Sanders vertolkte in Goede Tijden, Slechte Tijden. Van wie hij familie is, is niet duidelijk. Toch is het wel een heel bekende artiest. In de onderstaande video is namelijk te horen hoe hij de naam na zijn optreden niet meer voor zich kan houden. Dit tot grote vreugde van panellid Jeroen van Koningsbrugge: "Ik wist het, ik wist het. Yes!"
Let op: geen spoilers. De naam is weggebliept!
DNA Singers is iedere zaterdagavond om 21:30 uur te zien op RTL4.
Twee Europese grootmachten, één plek in de finale. Frankrijk en Spanje treffen elkaar vanavond in de halve finale van het WK voetbal waarin de aanvallende sterren aan beide kanten het verschil kunnen maken.
De TV van gisteren: MAX Vakantieman begint nieuw seizoen met ruim 1 miljoen kijkers
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, Clash of the Titans
21:48René van der Gijp adviseert Estavana Polman na eerste VI-optreden: 'De lat hier ligt te hoog'
17:43Bekendmaking over GTST: Dit is het aangekondigde nieuwtje
15:34Scam Alert met Ellie Lust krijgt een tweede seizoen