TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De afgelopen maanden introduceerde Hallmark een hele lijn wenskaarten en producten gebaseerd op de gevleugelde uitspraken van de Meilandjes. Maar die samenwerking is eenzijdig opgezegd na een storm van kritiek.
De controverse ontstond nadat Erica Meiland in haar biografie haar ongezouten mening gaf over boerka's. Zo omschreef ze vrouwen die er voor kiezen de bedekkende kleding te dragen als 'pinguïns', zei ze voor een verbod te zijn en dragers het liefst te willen 'genezen van die waanzin'.
Deze uitspraken deden zoveel stof opwaaien dat Hallmark na diverse klachten heeft besloten te stoppen met de productenlijn van de Meilandjes. In een verklaring laat het bedrijf weten diversiteit te omarmen en niemand uit te sluiten: "Wanneer een partner met wie wij samenwerken onze visie niet deelt, voelen we ons genoodzaakt deze producten offline te halen."
Erica bevestigt de ontwikkelingen aan Shownieuws: "Ze zijn even in beraad en tijdens het beraad hebben ze de collectie offline gehaald. Wordt vervolgd. We leven in een vreemde maatschappij tegenwoordig..."
Partnerbijdrage
Dit voetbalweekend draait om meer dan alleen de Premier League. Millwall en West Ham United treffen elkaar na jaren weer in een beladen derby, terwijl in Frankrijk Marseille en PSG tegenover elkaar staan in Le Classique. Beide wedstrijden zijn te zien op Viaplay.
Oos Kesbeke komt tot een pijnlijke conclusie: 'Zo mank als een kraai'
11:09Video: Daan Schuurmans weet wie de nieuwe Sinterklaas wordt: 'Wordt genieten'
10:07Yes! Er komt een tweede seizoen van de Netflix-serie De Eetclub
09:37Felix Meurders maakt comeback voor allerlaatste uitzending Kassa
08:46De TV van gisteren: Kijkers vol lof over Jutta Leerdam in Casa di Beau