TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wendy doet een oproep voor kandidaten voor het nieuwe Hart in aktie. Ze is op zoek naar mensen die wel een steuntje in de rug kunnen gebruiken. Want daar draait het bij Hart in aktie natuurlijk allemaal om. Wendy en een stel vrijwilligers bewegen hemel en aarde om de medemens met een klein of groot probleem te helpen.
Wendy van Dijk presenteerde het programma eerder van 2000 tot 2006. Ze kreeg er in 2003 een Gouden Televizier-Ring voor. Daarna namen achtereenvolgens Natasja Froger, Leontine Borsato en Airen Mylene het over. Nu de blondine van RTL 4 overstapt naar SBS 6 vonden beide partijen het de juiste tijd om Wendy en Hart in aktie weer te herenigen, wat wel betekent dat Airen haar baantje kwijt is.
Opgeven voor de nieuwe Hart in aktie kan met een mailtje naar wendy@sbs6.nl
Partnerbijdrage
BBC NL serveert deze kerst een extra spannende special van The Madame Blanc Mysteries. Wat begint als een exclusief kerstavondevenement, verandert razendsnel in een race tegen de klok. Jean staat voor een levensgevaarlijke uitdaging.
Komende week in GTST: Vlammend venijnvuurwerk en de notoire nieuwjaarskater
22:55De Bondgenoten krijgt een kerstspecial en dit is wanneer die te zien is
15:20Rik van de Westelaken vindt twee keer Wie Is de Mol? per jaar te veel
14:08Heftig: Fadi gaat Peter te lijf in De Bondgenoten
13:05Terugkijken: Martijn Krabbé vertelt openhartig over zijn bewogen jaar (RTL Tonight)