TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Naast eeuwige roem mocht Heel Holland Bakt-winnaar Mercedes Roggen ook nog iets anders in ontvangst nemen. Jurylid en meesterpatissier Robèrt van Beckhoven maakte speciaal voor het jubileumseizoen een bokaal van chocolade.
Die kwam alleen niet ongeschonden uit de strijd.
Mercedes blikt op de website van Heel Holland Bakt terug op haar deelname door kijkersvragen te beantwoorden. Op de vraag hoe het met de chocoladebokaal is heeft de kersverse winnaar een onthullend antwoord. "Die is echt een heel tikkie beschadigd onderweg naar huis."
Gelukkig heeft Mercedes een handige vader die daar wel raad mee weet en de creatie repareert. "Hij is eigenlijk nu nog mooier, want er zit ook een stukje van m'n vader in en niet alleen maar van Robèrt."
Lees ook: prachtige kijkcijfers voor finale jubileumseizoen Heel Holland Bakt
Mercedes wist zondagavond het tiende Heel Holland Bakt-seizoen te winnen van medebakkers Amel, Jan en Zineb en mag zich daarom het komende jaar 'De Beste Thuisbakker van Nederland' noemen.
Geen derde seizoen voor SBS6-programma Moordfeest
11:11Jeroen van Koningsbrugge komt terug met Jeroen's Abandoned Adventures
10:31Wil Douwe Bob opnieuw naar Songfestival? Dit is zijn antwoord
10:07Wie wordt toch de nieuwe Sinterklaas? De manager van Ramsey Nasr reageert
09:30De TV van gisteren: De Slimste Mens-kijkers storen zich aan vaste bezoeker Ramon