TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het jubileumseizoen van Heel Holland Bakt begint meteen feestelijk. Presentator André van Duin, Janny van der Heijden en Robèrt van Beckhoven vieren het tienjarig bestaan van het programma met tien nieuwe thuisbakkers en drie jubileumwaardige opdrachten.
Zo maken ze de chocoladeframbozentaart uit het introfilmpje van de bakwedstrijd en eren ze Van Duins voorganger Martine Bijl met haar favoriet: de appelkoek. Tot slot bepaalt een spektakelstuk wie de eerste meesterbakker van deze reeks wordt.
Fans kunnen hierna overschakelen naar streamingsdienst NPO Start, waar Doorbakken elke week in het teken staat van het jubileum. Terwijl winnaar van vorig seizoen Enzo Pérès-Labourdette een oud-deelnemer opzoekt, bakt Robèrt van Beckhoven met een bekende bakfan.
Heel Holland Bakt is vanaf vanavond weer wekelijks om 20:24 uur te zien op NPO1.
Vanavond op TV: Alpha 00, Moordfeest, Like a Boss
11:43Jutta Leerdam staat pers alsnog te woord na kritiek: 'Ongepast en onacceptabel'
11:09Johan Derksen vol lof over Soundos El Ahmadi: 'Die Belg zat het te bagatelliseren'
10:11Andrea Bocelli zingt sterren van de hemel bij openingsceremonie Olympische Spelen
10:00Mark Tuitert heeft alle vertrouwen in de vrouwen op de Olympische Winterspelen 2026