TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Heimwee TV is ongeveer hetzelfde als Troost TV, maar dan overdag en op NPO 2. Ook kunnen kijkers niet zelf suggesties aandragen, de programmering is door de Publieke Omroep zelf al ingevuld en ziet er vanaf 30 maart zo uit:
Vanaf 10.00 uur zijn er op NPO 2 programma’s te zien zoals Denkend aan Showroom dat nog een keer stilstaat bij excentrieke landgenoten of een terugblik op de geschiedenis van The Cats. Ook verschillende afleveringen uit de serie TV Monument komen voorbij.
Tegen de klok van elven is het tijd voor Sonja, Willem Duys’ Voor de vuist weg, Klasgenoten, Villa Felderhof en TROS TV Show op reis.
De liefhebbers van sitcoms komen rond de lunch ruimschoots aan hun trekken bij de klassiekers Zeg ’ns Aaa, Oppassen!!! en All Stars. De EO toont elke dag om 12.10 uur bekroonde natuurreeksen van de BBC.
Na Heb je dat gezien? zijn om ongeveer 13.15 uur winnaars van de Gouden Televizier-Ring aan de beurt zoals Eén van de acht, André van Duins Dag dag heerlijke lach en Kopspijkers. Ook is er ruimte voor kluchten, theater en evenementen van vroeger. De middag eindigt met onder meer Lang leve de vereniging van Michiel van Erp en cabaret.
Op deze datum is de finale van The Bicycle Race te zien
14:03Wanneer is de finale van Hunted VIPS te zien?
13:00'NPO werkt aan tv-versie van het populaire spel Weerwolven’
10:15Benja Bruijning en Aiko Beemsterboer in nieuwe serie van makers Knokke Off
10:00Tim Hofman kijkt veel Nederlandse dramaseries: 'Maar makers hoeven me daar nooit voor te bellen'