TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het spotje met Siepie en Takkie is een vervolg op de sinterklaascommercial van het warenhuis. Daarin kwam de Siepie-knuffel via een omweg in Nederland bij haar nieuwe 'baasje' terecht. Voor de kerst was het vervolg te zien op televisie waarin Siepie in haar eentje speelt terwijl All By Myself van Eric Carmen op de achtergrond te horen is. Uiteindelijk valt de folder van het warenhuis op de mat waarna ze er alles aan doet om een Takkie te krijgen. Uiteindelijk ligt het vriendje onder de kerstboom.
Voor beide partijen is het de eerste keer dat zij de Gouden Loeki hebben gewonnen. De tweede prijs ging naar Calvé met hun commercial Calvé Pindakaas 75 jaar, terwijl KPN met het spotje Dat is entertainment zoals jij het wilt met de dansende katten het podium completeert. In totaal hebben bijna 68.000 mensen hun stem uitgebracht.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Krijgt Married at First Sight wederom een vervolg? Carlo Boszhard geeft antwoord
12:18Ziet Johan Derksen een realityserie over zijn leven wel zitten?
10:39Zesdelige serie Etty met Sebastian Koch en Claire Bender binnenkort te zien: dit moet je weten
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'
10:00Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'