TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De cabaretier is een bekend gezicht in het roast-programma van Comedy Central, want eerder was hij zelf als panellid actief in de roast van Ali B en radio-dj Giel Beelen. Nu moet hij zorgen dat hij het programma in goede banen leidt. Dat Henry er klaar voor is blijkt wel uit een opmerking die hij maakt over de illusionist: “Ik heb persoonlijk meer met Victor Mids, die kan tenminste écht toveren.” Ongetwijfeld zal hij, ook in de rol van presentator, Hans goed te kakken zetten.
Over de roast van Hans Klok is zelf nog vrij weinig bekend, nu enkel de presentator en de eerste BN’er die grappen over de illusionist gaat maken. De eerste naam die namelijk bekend is gemaakt is Karin Bloemen, een goede vriendin van Hans Klok en die heeft er al helemaal zin in: "Ik ga heerlijke foute grappen maken over Hans in de zekerheid dat hij het aankan. Hans heeft gelukkig een goed gevoel voor humor en satire. Deze keer kan hij mij niet wegtoveren, dus ik ga ze allemaal maken.”
De aankomende tijd zullen meer namen van panelleden bekend worden gemaakt. De The Comedy Central Roast of Hans Klok zal dinsdag 21 december om 20.30 uur te zien zijn op Comedy Central.
Bassie & Adriaan-acteur Hans Beijer op 78-jarige leeftijd overleden
12:15Naaktkalender van De Grannies van Amsterdam levert groot geldbedrag op
11:32FOMO show-ster Tobias Camman (37) baalt van zijn werk: 'Hartstikke sneu na je 30e'
11:10Wietze de Jager (37) loopt brandwonden op na radiostunt: 'Heftige pijn'
10:08De TV van gisteren: B&B vol liefde pakt brons op bloedhete donderdagavond