TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Gewapend met zijn kookkunsten gaat Herman met een foodtruck op pad door Nederland om werkende mensen die vanwege de coronacrisis geen tijd hebben om iets lekkers te koken van een maaltijd te voorzien. Ook andere mensen die hulp kunnen gebruiken komen in aanmerking voor een bezoek van de 61-jarige Herman.
Naast grote instanties bezoekt Den Blijker ook thuiswerkende ouders die het vaak te druk hebben om goed te koken. Ook gaat hij langs bij ouderen die momenteel in sociale isolatie leven om met hen het gesprek aan te gaan.
De Rotterdamse tv-kok was jarenlang een van de gezichten van RTL, waar hij programma’s als Mijn tent is top, Herrie in het hotel, Herrie XXL en Herrie in de keuken! maakte. Ook was hij samen met Martijn Krabbé te zien in Grillmasters. Eind 2019 tekende hij een vierjarig contract bij John de Mol.
Herman helpt een handje is vanaf 21 april iedere dinsdag om 20.30 uur te zien bij SBS6.
Johan Derksen tóch aanwezig bij Vandaag Inside-uitzendingen vanuit Curaçao
11:20Dit programma vervangt Even Tot Hier op de zaterdagavond
10:54Hilarisch: Bekijk de bloopers van Gooische Vrouwen seizoen 7
09:52Bizarre Erfenissen met Maarten Steendam krijgt geen vervolg
08:45De TV van gisteren: Emotionele aflevering van Oogappels laat kijkers niet onberoerd