TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Gewapend met zijn kookkunsten gaat Herman met een foodtruck op pad door Nederland om werkende mensen die vanwege de coronacrisis geen tijd hebben om iets lekkers te koken van een maaltijd te voorzien. Ook andere mensen die hulp kunnen gebruiken komen in aanmerking voor een bezoek van de 61-jarige Herman.
Naast grote instanties bezoekt Den Blijker ook thuiswerkende ouders die het vaak te druk hebben om goed te koken. Ook gaat hij langs bij ouderen die momenteel in sociale isolatie leven om met hen het gesprek aan te gaan.
De Rotterdamse tv-kok was jarenlang een van de gezichten van RTL, waar hij programma’s als Mijn tent is top, Herrie in het hotel, Herrie XXL en Herrie in de keuken! maakte. Ook was hij samen met Martijn Krabbé te zien in Grillmasters. Eind 2019 tekende hij een vierjarig contract bij John de Mol.
Herman helpt een handje is vanaf 21 april iedere dinsdag om 20.30 uur te zien bij SBS6.
Komende week in GTST: Vlammend venijnvuurwerk en de notoire nieuwjaarskater
22:55De Bondgenoten krijgt een kerstspecial en dit is wanneer die te zien is
15:20Rik van de Westelaken vindt twee keer Wie Is de Mol? per jaar te veel
14:08Heftig: Fadi gaat Peter te lijf in De Bondgenoten
13:05Terugkijken: Martijn Krabbé vertelt openhartig over zijn bewogen jaar (RTL Tonight)