TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Gewapend met zijn kookkunsten gaat Herman met een foodtruck op pad door Nederland om werkende mensen die vanwege de coronacrisis geen tijd hebben om iets lekkers te koken van een maaltijd te voorzien. Ook andere mensen die hulp kunnen gebruiken komen in aanmerking voor een bezoek van de 61-jarige Herman.
Naast grote instanties bezoekt Den Blijker ook thuiswerkende ouders die het vaak te druk hebben om goed te koken. Ook gaat hij langs bij ouderen die momenteel in sociale isolatie leven om met hen het gesprek aan te gaan.
De Rotterdamse tv-kok was jarenlang een van de gezichten van RTL, waar hij programma’s als Mijn tent is top, Herrie in het hotel, Herrie XXL en Herrie in de keuken! maakte. Ook was hij samen met Martijn Krabbé te zien in Grillmasters. Eind 2019 tekende hij een vierjarig contract bij John de Mol.
Herman helpt een handje is vanaf 21 april iedere dinsdag om 20.30 uur te zien bij SBS6.
De TV van gisteren: Voice of Holland levert iets in bij tweede aflevering blind auditions
09:18Chris Woerts over scheiding prins Bernhard: 'Sylvie, er is een nieuwe miljonair op de markt!'
09:10Johan Derksen stapt wegens Wilfred Genee eerder op bij Vandaag inside
09:04Humberto Tan maakt RTL Tonight special met Mark Rutte
08:51Malgosia hint op bedavonturen met Joey Ceti in House of villains: 'Jij bent echt een bad bitch'