TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Gewapend met zijn kookkunsten gaat Herman met een foodtruck op pad door Nederland om werkende mensen die vanwege de coronacrisis geen tijd hebben om iets lekkers te koken van een maaltijd te voorzien. Ook andere mensen die hulp kunnen gebruiken komen in aanmerking voor een bezoek van de 61-jarige Herman.
Naast grote instanties bezoekt Den Blijker ook thuiswerkende ouders die het vaak te druk hebben om goed te koken. Ook gaat hij langs bij ouderen die momenteel in sociale isolatie leven om met hen het gesprek aan te gaan.
De Rotterdamse tv-kok was jarenlang een van de gezichten van RTL, waar hij programma’s als Mijn tent is top, Herrie in het hotel, Herrie XXL en Herrie in de keuken! maakte. Ook was hij samen met Martijn Krabbé te zien in Grillmasters. Eind 2019 tekende hij een vierjarig contract bij John de Mol.
Herman helpt een handje is vanaf 21 april iedere dinsdag om 20.30 uur te zien bij SBS6.
Partnerbijdrage
Najib en Niama Amhali zinspelen op eigen realityserie: 'Om het échte verhaal te vertellen'
10:23Glennis Grace over rel rond Sleepers: 'Hoop op nieuw seizoen'
10:18Ophef bij Vandaag inside over BBB-crisis: Derksen steunt Mona Keijzer
10:13De TV van gisteren: Alleen The Voice blijft overeind in olympische lawine
06:47Vanavond op TV: Patience, The winner takes it all, Kingpin