TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In zijn eerste aflevering als kandidaat van De slimste mens gaf Herman van der Zandt toe dat deelname een hoog afbreukrisico met zich meebracht. Wat nou als de nieuwe presentator van de spelshow al na één aflevering genadeloos ten onder gaat?
Die vrees bleek onterecht. Hij werd maandag dagwinnaar en zette die trend dinsdagavond glansrijk door. Tegenstanders Fay Lovsky en kookboekenauteur Noni Kooiman hadden weinig in de melk te brokkelen. Herman sprokkelde driftig punten en brak in de laatste ronde zelfs door de mythische grens van 600 punten.
Hij besloot echter nog wat tijd te steken in het zoeken naar het laatste antwoord op de vraag wat hij wist van de 17e eeuwse meester Frans Hals. Dat bleek een vergeefse missie, toch had hij met 593 resterende seconden een plek in de eregalerij van beste spelers verworven. Hij moet alleen journalist Frank Heinen voor zich dulden die in 2021 maar liefst 663 punten scoorde.
Herman mocht rustig achterover zitten om te zien hoe de dagfinale werd beslecht in het voordeel van Lovsky die net genoeg wist van de Markies de Sade om woensdag opnieuw aan te treden.
Partnerbijdrage
Vanaf deze datum is Bert & Breakfast op televisie te zien
09:46Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Heel Holland Bakt begint
08:15Bartho Braat staat open voor comeback in GTST: 'Zou het best leuk vinden'
07:49De TV van gisteren: Renze, De Hanslers en Strijders vallen tegen op Mega Maandag
07:00GTST Spoilers - maandag 7 t/m donderdag 10 september 2026