TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bert van Leeuwen begint aan zijn 28e seizoen van Het Familiediner. De insteek blijft grotendeels hetzelfde, al zijn er een paar wijzigingen. Zo herenigt hij in deze nieuwe reeks niet alleen ruziënde familieleden, de presentator brengt ook families bij elkaar die iets te vieren hebben.
Dat vond hij geweldig om te doen: “Om na zoveel jaar iets heel nieuws te doen vond ik heel verfrissend, maar mijn grote uitdaging blijft ook in deze serie om ruziënde familieleden na jaren weer aan één tafel te krijgen. Daar heb ik na al die jaren nog steeds lol in.”
In deze eerste aflevering gaan Pierre en Valerie trouwen. Zij zou graag willen dat haar familie uit Costa Rica de bruiloft kan bijwonen. Zonder de hulp van Het Familiediner zou dat onmogelijk zijn.
Het Familiediner is vanaf woensdag 7 februari wekelijks om 21:30 uur te zien bij EO op NPO1.
In Bridgerton seizoen 5 gaat een vrouw op zoek naar de liefde
13:31Terugkijken: de So You Think You Can Dance-auditie van Yusri
10:41AVROTROS komt met nieuw programma: Keurmeesters
10:31Bondgenoten-stel uit elkaar: 'Dit weekend kwam het besef'
10:00Paul de Leeuw is trots op Een Vergetelijk Mooie Reis: 'Een van de mooiste dingen die ik ooit heb gemaakt'