TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na de succesvolle eerste televisie-editie van Het Jachtseizoen maken de mannen van StukTV zich klaar voor een nieuw seizoen.
Giel de Winter, Thomas van der Vlugt en Stefan Jurriëns gaan opnieuw de strijd aan met bekende Nederlanders die voor hen op de vlucht slaan. Ook deze keer gaan de BN'ers weer in duo's op pad met als doel om vier uur lang uit handen te blijven van de jongens van StukTV.
In elke aflevering van Het Jachtseizoen gaan Giel, Thomas en Stefan met behulp van high-tech opsporingsmiddelen op zoek naar een ontsnapt BN'er-duo. Vorig seizoen trokken de op de vlucht geslagen sterren alles uit de kast om aan de mannen te ontsnappen; van helikopters tot speedboten, dus dat belooft wat voor het nieuwe seizoen. StukTV geeft het deelnemende duo een voorsprong van twintig minuten om weg te komen. De vraag is natuurlijk of dat genoeg is om uiteindelijk niet gepakt te worden.
De namen van de deelnemende BN'ers worden binnenkort bekendgemaakt. Op zaterdag 4 juni 2022 start het tweede seizoen om 20:30 uur op SBS6.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?
08:42Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit
08:10De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker