TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dit is de samenvatting van zaterdag 25 november 2023.
De mensen zijn massaal aan het knutselen geslagen voor de Pieten. Ze hopen allemaal dat er zo snel mogelijk een Piet langskomt om zijn of haar schoen te zetten, zodat ze het knutselwerk kunnen ruilen voor schoencadeaus. De Pieten kunnen alleen niet bij iedereen tegelijk hun schoenen zetten, dus de mensen moeten geduld hebben. Zo heeft Yannick van de Velde al een prachtige Ozosnel geknutseld, maar is er bij hem nog geen Piet komen opdagen.
Steven Brunswijk en Lisa Loeb staan te trappelen voor Het Pietenhuis, want zij mogen de grootste lolbroek van alle Pieten ontmoeten: Malle Pietje. Zodra Steven zich bij hem meldt heeft Malle Pietje een grap in petto. “Bedankt voor het komen en een goede reis terug!” Steven is groot fan van Malle Pietje, maar om deze grap kan hij niet lachen. Lisa gelukkig wel.
De verklede man heeft zich teruggetrokken in de verkleedkist, maar wordt betrapt door Wellespiet. Zodra de Piet met hem in gesprek gaat blijkt dat de mysterieuze man niemand minder dan Boekpiet is! Hij weet zelfs waar het échte Grote Boek is. Namelijk in een geheime kluis in het kantoor van Sinterklaas. Wellespiet vraagt hem om het Grote Boek uit de kluis te halen, maar Boekpiet is de code vergeten. Hoe kunnen ze deze ontcijferen?
Hoe loopt dit allemaal af? Je ziet het elke dag om 18:00 uur in Het Sinterklaasjournaal op NPO 3 of je leest het weer in onze samenvatting.
Cupido heeft toch raak geschoten bij Bjorn uit Married at First Sight
10:45Wanneer gaat Humberto met zomerstop?
09:01De TV van gisteren: Bianca Krijgsman wordt de hemel in geprezen na laatste aflevering Dag & Nacht
08:30Dít vinden kijkers van de cliffhanger van het 35ste seizoen GTST
06:47Vanavond op TV: The great British bake off, Bureau Onrecht, The Siege