TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dit is de samenvatting van woensdag 20 november 2024.
Piet de Smeerpoets is nog steeds bezig om alle kapotte fietsen te maken, maar hij helpt ze alleen maar meer de vernieling in. Echt goed is hij niet als fietsenmaker. Inmiddels komen er steeds meer Pieten met kapotte fietsen binnen en dat zorgt voor stress bij Piet de Smeerpoets. De Pieten hebben de fietsen hard nodig om alle cadeaus te bezorgen dus er zit voor Piet de Smeerpoets niets anders op dan keihard door te werken.
Op de stoomboot wordt ook hard gewerkt, maar dan met het inpakken van alle cadeaus die op de verlanglijstjes staan. Er beginnen echter steeds meer producten op te raken waardoor de Pieten moeten vechten om bijvoorbeeld de laatste fles badschuim. Lukt het wel om iedereen álles te geven wat ze op hun verlanglijstjes hebben gezet? Het lijkt er steeds meer op van niet.
Hoofdpiet vindt bij de post een hele grote brief van het ziekenhuis voor Sinterklaas. Hij neemt hem snel mee naar binnen. Gaat hij hem uit nieuwsgierigheid openen of geeft hij hem netjes aan de Sint?
Hoe loopt dit allemaal af? Je ziet het elke dag om 18:00 uur in Het Sinterklaasjournaal op NPO 3 of je leest het weer in onze samenvatting.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Arnout Hauben kondigt vervolg op tv-hit Dwars door de lage landen aan
11:40Stars on stage-winst Sosha Duysker lekte vroegtijdig uit door Disney-reclame
11:20GTST-ster Lone van Roosendaal hekelt De bondgenoten: 'Ik kijk dat natuurlijk niet!
11:08De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond
10:00Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'