TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het talent in Nederland lijkt nog lang niet op te zijn, want Holland’s Got Talent keert binnenkort terug met een gloednieuw seizoen én nieuw jurylid.
De startdatum is zojuist bekendgemaakt.
De vrijdagavond staat vanaf september weer in het teken van Holland’s Got Talent. De eerste aflevering van het nieuwe seizoen gaat namelijk op 5 september van start.
De presentatie is wederom in handen van Buddy Vedder en Jamai Loman en naast vaste juryleden Chantal Janzen, Dan Karaty en Marc-Marie Huijbregts, maakt Soundos El Ahmadi haar debuut als jurylid. Zij vervangt namelijk Edson da Graça die dit keer de voorkeur gaf aan het presenteren van Expeditie Robinson.
Lees ook: Soundos nieuw jurylid Holland's Got Talent
Net als vorig seizoen is er weer een extra ronde tussen de audities en de halve finale. Op deze manier moeten sommige deelnemers nog een keer voor de jury optreden om een plekje te bemachtigen voor de halve finale.
Het nieuwe seizoen van Holland’s Got Talent is vanaf vrijdag 5 september om 20:00 uur te zien op RTL4.
Kritiek op derde seizoen Woeste Grond: 'Onrealistisch en slecht in elkaar gezet'
11:01Wanneer is de finale van Maestro op televisie te zien?
10:18Terugkijken: Monique pakt Denise keihard aan in slotaflevering De Hanslers
10:09Videoland maakt docuserie over hiphopcollectief New Wave
09:17Dit programma vervangt Steenrijk, Straatarm op SBS6