TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Huub Stapel maakte de afgelopen jaren al een reeks reportageseries voor Omroep MAX waarin hij Nederland langs rivieren als de Maas en de Rijn ontdekte.
De geboren Limburger gaat ditmaal grasduinen in Friesland. Hij krijgt hulp van Friezin Nynke de Jong. De journaliste vergezelt Stapel op zijn ontdekkingstocht door de provincie. Lang voor Nederland bestond waren de Friezen al een zeevarend volk met grote invloed. Wat is de Friese aard en hoe hebben de elementen hen gevormd tot de trotse, onafhankelijke mensen die ze ze tot de dag van vandaag zijn?
De antwoorden op die vragen volgen in Het vuur van de Friezen, te zien vanaf zaterdag 13 juli om 20:00 uur op NPO 2.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
De TV van gisteren: België plaatst zich met een beetje geluk wél voor de achtste finales op het WK Voetbal 2026
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Vera, Gran Torino
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij