TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Deze drie documentaires zijn sinds vandaag te zien op NOS.nl en in de app.
Theo Bos in Japan (2008)
Jeroen Stekelenburg volgde baanwielrenner Theo Bos in 2007 twee keer tien dagen in de gekke Keirin-wereld in Japan. Keirin werd uitgevonden in Japan. In een keirinwedstrijd starten maximaal 9 renners achter een gangmaakmotor. Na een paar ronden verlaat hij de baan en moeten de renners het afmaken.
The Green Machine (2004)
Eind 2003 wordt Roelant Oltmans de hockeycoach van het nationale elftal van Pakistan. NOS-verslaggever Michel Anthoniesse krijgt de kans om Oltmans in Pakistan te volgen, in een deel van de wereld waar destijds, vlak na 11 september, veel aan de hand is.
Rood of Blauw (2005)
Het is misschien wel de meest beladen derby van Nederland: Spakenburg-IJsselmeervogels, de 'blauwen' tegen de 'rooien'. In het kleine dorp Bunschoten-Spakenburg lopen de emoties hoog op als de twee clubs tegen elkaar spelen. Verslaggever Kees Jongkind ging op zoek naar de achtergronden.
Jan Versteegh heeft een nieuwe televisieklus te pakken: 'Ik mag het eindelijk zeggen'
11:14Frank Lammers ligt niet wakker van opmerkingen Johan Derksen: 'Wat een kleuter is dat zeg'
10:59Robert uit De Bondgenoten krijgt keiharde boodschap van thuisfront: 'Achter je rug...'
09:39Waarom zijn er ineens geen nieuwe afleveringen meer te zien van Ik Vertrek?
09:35Op deze datum zie je de finale van So You Think You Can Dance 2026