TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In deze aflevering van Ik Hou van Holland blijkt dat niet iedereen zich altijd even strikt aan de regels van het programma houdt.
Teamcaptain Richard Groenendijk en zijn teamgenoten Bridget Maasland en Yuki Kempees negeren de regels van het spelletje namen raden en wisselen van positie op een moment dat dit niet is toegestaan. Presentatrice Linda de Mol wijst hen hierop, maar door de chaos op dat moment horen ze haar niet. De communicatie verloopt sowieso stroef, mede doordat iedereen een koptelefoon met harde muziek op heeft.
Bij het team van Jeroen van Koningsbrugge lopen de emoties hoog op tijdens dit onderdeel. Vooral gasten Carolien Spoor en Thomas van der Vlugt schreeuwen het uit in een poging om zoveel mogelijk punten te scoren.
Ik Hou van Holland is op zaterdag 10 augustus 2024 om 20:00 uur te zien op SBS6. (HH)
De TV van gisteren: Dramatisch lage start Got Talent met Vlaamse talenten
08:52Zien: hereniging Patricia Paay en Adam Curry na vijftien jaar: 'Who's counting?'
08:42Jack van Gelder (75) open over vertrek bij De oranjezondag: ‘Ik ben gewoon gecanceld’
08:37B&B vol liefde-Sabina over snelle exit bij Fred: ‘Hij wilde gewoon de hele tijd aan me zitten’
08:33Diego González-Clark laat zoon Sem acteerdebuut maken in GTST