TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een van de thema's uit de jaren 80 waar we nu haast niets mee over horen is zure regen. In 1985 bracht de overheid het probleem onder de aandacht door een campagne met schokkende foto's van stervende bossen en een Mariabeeld dat langzaam oplost.
Voor In de Voetsporen van de Jaren 80 maakt Philip Freriks een boswandeling met Jan Roelofs, de wetenschapper die de milieuramp op de kaart zette. Freriks wil van hem weten wat er met de zure regen is gebeurd.
Ook gaat de presentator boodschappen doen met Nora Goud, die in de jaren 80 een succesvol kookboek schreef vol met macrobiotische recepten. Die voedingsleer was in bepaalde kringen een grote rage, maar de schrijver kwam er zelf van terug toen haar kinderen schadelijke gevolgen ondervonden van het dieet.
Deze aflevering van In de Voetsporen van de Jaren 80 is op woensdag 10 december 2025 om 20:25 uur te zien op NPO 2.
Partnerbijdrage
Vandaag is het tijd voor een van de meest aansprekende duels uit de Premier League: de Manchester Derby. Manchester United en Manchester City strijden om de eer van de stad. Je ziet de kraker live op Viaplay.
Vanavond op TV: Andere tijden presenteert: Door vrouwenogen, NCIS: Sydney, Holmes & Watson
20:14Daniël Arends legt werkzaamheden voorlopig neer na hartinfarct
16:58Arie deelt veelbelovende update na B&B Vol Liefde-reünie
15:49Bekende influencer duikt op in De Bondgenoten: 'Dit gaat heel moeilijk worden'
14:27Humberto Tan reageert op mediastorm na babynieuws: 'Jeetje mina'