TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Niet iedereen is fan van het interieur van de Meilandjes. Martien (60) krijgt het aardig voor zijn kiezen na de aflevering van maandagavond.
Tijdens en na de aflevering van Chateau Meiland van maandagavond waren het interieur en dan met name de meubels in de villa in Noordwijk onderwerp van gesprek. Ze zijn financieel al niet voor iedereen weggelegd, maar ook qua smaak kunnen ze maar op weinig bijval rekenen. Vooral de gouden bank moet het ontgelden. Ook dochter Maxime vindt het geen porem.
Kijkers verbazen zich over de inrichting van de Meilandjes. Martien was namelijk eerder werkzaam als stylist, maar doet dat nu nog alleen als hobby en hij gebruikt zijn huis als showroom. Hoewel Martien helemaal weg is van zijn inrichting, denken de kijkers daar een stuk anders over. Ieder zijn smaak, toch?
Dat interieur doet gewoon pijn aan mijn ogen. #chateaumeiland — Darth Phoenix 🎃🍄🍃 (@PatrickDeRaaff) September 20, 2021
Ik vind het geweldig mooi interieur dat van Martien voor hem.
Alles klopt gewoon.
Man met verstand van zaken. #chateauMeiland — Marcel Koertshuis (@marcel_hgl1970) September 20, 2021
Pff wat een lelijke donkere meubels 🥴🥴 en al die kitsch erbij ... #chateauMeiland — Danielle Baetsen (@robisa1) September 20, 2021
Een ontslagen reddingswerker grijpt in Daylight in bij een groot ongeluk in een tunnel.
MolTalk is het komende seizoen vóór Wie is de Mol? te zien
07:37Dit is de startdatum van het tweede seizoen van Project Dans
07:37De TV van gisteren: Kijkers van De Hanslers zijn helemaal klaar met het gedrag van Monique
07:00GTST Spoilers - maandag 5 t/m donderdag 8 januari 2026
06:47Vanavond op TV: Jaaroverzicht NOS Journaal 2025, Medisch Centrum West, Volcano
