TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Niet iedereen is fan van het interieur van de Meilandjes. Martien (60) krijgt het aardig voor zijn kiezen na de aflevering van maandagavond.
Tijdens en na de aflevering van Chateau Meiland van maandagavond waren het interieur en dan met name de meubels in de villa in Noordwijk onderwerp van gesprek. Ze zijn financieel al niet voor iedereen weggelegd, maar ook qua smaak kunnen ze maar op weinig bijval rekenen. Vooral de gouden bank moet het ontgelden. Ook dochter Maxime vindt het geen porem.
Kijkers verbazen zich over de inrichting van de Meilandjes. Martien was namelijk eerder werkzaam als stylist, maar doet dat nu nog alleen als hobby en hij gebruikt zijn huis als showroom. Hoewel Martien helemaal weg is van zijn inrichting, denken de kijkers daar een stuk anders over. Ieder zijn smaak, toch?
Dat interieur doet gewoon pijn aan mijn ogen. #chateaumeiland — Darth Phoenix 🎃🍄🍃 (@PatrickDeRaaff) September 20, 2021
Ik vind het geweldig mooi interieur dat van Martien voor hem.
Alles klopt gewoon.
Man met verstand van zaken. #chateauMeiland — Marcel Koertshuis (@marcel_hgl1970) September 20, 2021
Pff wat een lelijke donkere meubels 🥴🥴 en al die kitsch erbij ... #chateauMeiland — Danielle Baetsen (@robisa1) September 20, 2021
Partnerbijdrage
Nederland kent genoeg dramaseries, maar sommige titels weten echt iets los te maken. Sleepers, de Videoland Original die sinds 2022 te streamen is, hoort zonder twijfel in die categorie. De serie is rauw, geloofwaardig en nét even anders dan andere Nederlandse misdaadseries en dat merk je vanaf de eerste aflevering.
Briljante Breinen stopt al na één seizoen: 'Het hing erom'
13:24Winter Vol Liefde 2026 duurt maar liefst negen weken
12:44Het vijfde seizoen van De Erfgenaam is nu al gedeeltelijk te zien bij Videoland
10:44Cheyenne Löhnen en Ingmar van den Broek verlaten GTST voor modellencarrière in Mexico
10:29Video: vreest André van Duin dat Heel Holland Bakt ook wegbezuinigd wordt?