TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Niet iedereen is fan van het interieur van de Meilandjes. Martien (60) krijgt het aardig voor zijn kiezen na de aflevering van maandagavond.
Tijdens en na de aflevering van Chateau Meiland van maandagavond waren het interieur en dan met name de meubels in de villa in Noordwijk onderwerp van gesprek. Ze zijn financieel al niet voor iedereen weggelegd, maar ook qua smaak kunnen ze maar op weinig bijval rekenen. Vooral de gouden bank moet het ontgelden. Ook dochter Maxime vindt het geen porem.
Kijkers verbazen zich over de inrichting van de Meilandjes. Martien was namelijk eerder werkzaam als stylist, maar doet dat nu nog alleen als hobby en hij gebruikt zijn huis als showroom. Hoewel Martien helemaal weg is van zijn inrichting, denken de kijkers daar een stuk anders over. Ieder zijn smaak, toch?
Dat interieur doet gewoon pijn aan mijn ogen. #chateaumeiland — Darth Phoenix 🎃🍄🍃 (@PatrickDeRaaff) September 20, 2021
Ik vind het geweldig mooi interieur dat van Martien voor hem.
Alles klopt gewoon.
Man met verstand van zaken. #chateauMeiland — Marcel Koertshuis (@marcel_hgl1970) September 20, 2021
Pff wat een lelijke donkere meubels 🥴🥴 en al die kitsch erbij ... #chateauMeiland — Danielle Baetsen (@robisa1) September 20, 2021
Wendy van Dijk is te zien in het tweede seizoen van Medisch Centrum West: 'Blij dat ik alsnog kon aanhaken'
09:20Zo kijk je nu al naar de allerlaatste aflevering van Chateau Meiland: La Dolce Vita
08:21Acteur Vincent Croiset heeft kanker: 'Ik ben strijdbaar en houd hoop en moed'
08:00Carlo Boszhard moest ‘verplicht’ series bingen en raakte verslaafd aan Amsterdam Empire
07:42Komt er een BN'er-editie van Heel Holland Bakt?