TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bij hoge uitzondering schoof Sluis woensdag aan bij M, de gebarentolk heeft namelijk met zichzelf afgesproken media zoveel mogelijk af te slaan.
De vijftigjarige Irma heeft daar een simpele reden voor: "Ik ben tolk en dat wil ik blijven. Ik ga niet in een spelshow zitten of aan een tafel praten. Maar misschien als ik er wat nuttigs mee kan doen, dan wel." In dit geval schoof ze aan om het nieuwe KRO-NCRV jeugdprogramma Hands up te promoten.
Sluis is eerlijk over haar tv-ambities: "k wilde geen presentator zijn en ook geen jurylid en dus hebben we gezocht naar een vorm waar ik me wel in kan vinden. En als ik het dan met mijn bekendheid voor elkaar kan krijgen dat er zo'n programma op de buis komt, dan wil ik daar wel aan meewerken."
Irma vindt het nog altijd gek dat ze op straat wordt aangesproken, ook al gebeurt het nog dagelijks. Ze dankt haar bekendheid onder meer aan de opvallende wijze waarop ze de term 'hamsteren' uitbeeldde. Aan tafel bij M zei ze daar het volgende over.
“Het is een onderdeel van de Nederlandse gebarentaal”, aldus gebarentolk @tolkirma over het memorabele moment waarop ze het woord ‘hamsteren’ gebaarde. #ditisM @kroncrv pic.twitter.com/udgZoa6qVZ — Margriet van der Linden (@dit_is_M) November 10, 2021
Hands up is vanaf zaterdag 13 november te zien om 18.30 uur op NPO 3.
Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan tijdens het WK voetbal, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Het is eindelijk tijd voor het WK Voetbal 2026 en natuurlijk juichen we Nederland zo hard mogelijk toe, maar het is ook leuk als je zelf in de prijzen kunt vallen.
Thomas heeft pijnlijke boodschap voor Chess: 'Ik denk dat ik jou moet loslaten'
13:00Omroep MAX deelt alvast meer details van nieuw seizoen We Zijn er Bijna!
11:35Gerri Eickhof keert na afscheid NOS terug op tv met documentaireserie
11:10Hadewych Minis speelt hoofdrol in nieuwe Netflix-serie
11:00Sjoerd van Ramshorst blikt vooruit op het WK voetbal: 'Het kan zomaar in één keer klaar zijn'