TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bij hoge uitzondering schoof Sluis woensdag aan bij M, de gebarentolk heeft namelijk met zichzelf afgesproken media zoveel mogelijk af te slaan.
De vijftigjarige Irma heeft daar een simpele reden voor: "Ik ben tolk en dat wil ik blijven. Ik ga niet in een spelshow zitten of aan een tafel praten. Maar misschien als ik er wat nuttigs mee kan doen, dan wel." In dit geval schoof ze aan om het nieuwe KRO-NCRV jeugdprogramma Hands up te promoten.
Sluis is eerlijk over haar tv-ambities: "k wilde geen presentator zijn en ook geen jurylid en dus hebben we gezocht naar een vorm waar ik me wel in kan vinden. En als ik het dan met mijn bekendheid voor elkaar kan krijgen dat er zo'n programma op de buis komt, dan wil ik daar wel aan meewerken."
Irma vindt het nog altijd gek dat ze op straat wordt aangesproken, ook al gebeurt het nog dagelijks. Ze dankt haar bekendheid onder meer aan de opvallende wijze waarop ze de term 'hamsteren' uitbeeldde. Aan tafel bij M zei ze daar het volgende over.
“Het is een onderdeel van de Nederlandse gebarentaal”, aldus gebarentolk @tolkirma over het memorabele moment waarop ze het woord ‘hamsteren’ gebaarde. #ditisM @kroncrv pic.twitter.com/udgZoa6qVZ — Margriet van der Linden (@dit_is_M) November 10, 2021
Hands up is vanaf zaterdag 13 november te zien om 18.30 uur op NPO 3.
Welk programma vervangt realityserie De Bogaartjes op SBS6?
11:05Het langverwachte tweede seizoen van Máxima is nu te streamen op Videoland
10:00Chris Zegers vertelt meer over Een Schat aan Shaffy: 'Machtig om dit te mogen maken'
09:07Winston reageert: Dit is waarom het huisnummer in Miljoenenjacht was afgeplakt (video)
08:55Dit is de startdatum van seizoen 11 van Over Mijn Lijk