TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Irma Sluis, de dankzij de coronapersconferenties ongekend populaire gebarentolk, krijgt een programma bij NPO Zapp. Samen met Igmar Felicia maakt ze voor de publieke omroep het programma Hands Up.
In Hands Up voeren zes duo's, bestaande uit teams van dove en slechthorende kinderen en BN'ers, opdrachten uit waarbij zij alleen mogen praten in gebarentaal. Iedere week valt één van die duo’s af totdat er een koppel overblijft die de Hands Up Trofee voor zich opeist.
“Het is zo leuk om te zien hoe enthousiast, respectvol en geïnteresseerd iedereen is, voor en achter de schermen", zegt Sluis over haar nieuwe klus. Naast Felicia en Sluis maken onder anderen Jamai Loman, Niek Roozen en Esmee van Kampen, YouTuber Marije Zuurveld, TikTokker Nienke van Dijk en dj Daniel Lippens hun opwachting in Hands Up.
Hands Up is vanaf zaterdag 13 november te zien op NPO Zapp.
NPO gooit het roer om: grote veranderingen voor NPO2 en NPO3
08:04De TV van gisteren: 2 voor 12 laat concurrentie weer achter zich
06:47Vanavond op TV: Beste zangers, Oh, wat een jaar!, Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole
16:09Nieuw seizoen The Grannies van Amsterdam binnenkort te streamen bij NPO Start
15:23Marco Schuitmaker verovert Duitsland รฉn legt alles vast voor realityserie (video)