TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Irma Sluis, de dankzij de coronapersconferenties ongekend populaire gebarentolk, krijgt een programma bij NPO Zapp. Samen met Igmar Felicia maakt ze voor de publieke omroep het programma Hands Up.
In Hands Up voeren zes duo's, bestaande uit teams van dove en slechthorende kinderen en BN'ers, opdrachten uit waarbij zij alleen mogen praten in gebarentaal. Iedere week valt één van die duo’s af totdat er een koppel overblijft die de Hands Up Trofee voor zich opeist.
“Het is zo leuk om te zien hoe enthousiast, respectvol en geïnteresseerd iedereen is, voor en achter de schermen", zegt Sluis over haar nieuwe klus. Naast Felicia en Sluis maken onder anderen Jamai Loman, Niek Roozen en Esmee van Kampen, YouTuber Marije Zuurveld, TikTokker Nienke van Dijk en dj Daniel Lippens hun opwachting in Hands Up.
Hands Up is vanaf zaterdag 13 november te zien op NPO Zapp.
De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:52Art Rooijakkers presenteert nieuwe SBS6-quiz
10:00Sosha Duysker heeft zin in de 4Daagse: 'Het is bijna een kruistocht in afritsbroek'
09:53Wanneer is de reallifesoap van Wolter Kroes op tv te zien?
08:44Kijkers balen van de nieuwe uitzendtijd van B&B Vol Liefde